Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

O moj sinko, Kraljeviću Marko,ostavi se, sinko, četovanjajer zlo dobra doneti neće,a staroj se dosadilo majcisve perući krvave haljine...tako nekako, po dalekom sećanju, ide oranje kraljevića marka, pa vi vidite ko je pre četovao. biggrin.gif edit: dionysos našao pesmu dok sam ja tipkala.

Edited by stormy
Link to comment

Objasnili ljudi pre mene dok sam stigao.U orginalu je prilicno bajat vic sa forom kako su Srbi imali prvi internet jer se jos tad spominje "Okani se Marko cetovanja..."

Edited by pavllle
Link to comment
Jos samo da pesma nije zapisana u 19. veku. :D
Па тек тад се нашао један протеран са форума, народ дотле био послушан бре, и шта ће куд ће него међу рилајфчане да записује песме.Ко зна откад је песма. Можда је настала као део промотивне кампање за блог Краљевића Марка.
Link to comment
Можда је настала као део промотивне кампање за блог Краљевића Марка.
Не верујем...О мој синко, Краљевићу Марко,Остави се, синко, четовања,Већ ти узми рало и волове,Пак ти ори брда и долине.ипак је ово типично мајчинско "сине, изађи мало на свеж ваздух"
Link to comment

U javnom WC-u, nakon što je obavio veliku nuždu, tip shvati da nema WC papira, pa pita tipa u susednoj kabini:- Oprosti, imaš li možda WC papira?- Nemam.- Imaš li možda novine?- Na žalost, ne.Tišina.- Jel' možeš da mi promeniš 200 dinara u dve po 100?

Link to comment

Ulazi baka kod doktora.- Dragi doktore, prdim stalno, a nit se čuje niti smrdi. Evo, od kad sam kod vas, bar sam 20 nečujnih, bezmirisnih ispustila.Doktor joj prepiše pilule. Za nedjelju dana, bakica na kontroli:- Doktore, problem je još gori! Prdim i dalje, i dalje su nečujni, ali sad smrde k'o Đavo!Doktor odgovara:- Odlično, sinuse smo pročistili, sad da vidimo šta ćemo sa sluhom...

Link to comment

Pita Murinjo Kasiljasa: Gde je lopta?Rekao sam ti pet puta ... u golu.Koja je razlika izmedju Pils-a i Reala ...Pils se puni u Apatinu a Real na Noukampu.Ronaldo dolazi kuci plachuci ... a majka mu veli: Shta je sine, opet Barselona.Kako Kasiljas broji do pet?Chavi, Pedro, Vilja, Vilja, Hefren.

Edited by cedo
Link to comment
a jel to nije pre bilo: sutra cu napuniti 8. e neces..
Pa, ne znam koliko pratis dosadjivanja sa brojem 8 u poslednjih nekoliko meseci... Ovo mu dodje kao neka modifikacija tog vica. Inace, u tom vicu kao devojcica puni x godina i moli Hitlera da je ne ubije, da duze zivi. Odgovor je:"U redu, stani na kraj reda." :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...