Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Dovode novog zatvorenika i stave ga u ćeliju kod ogromnog crnca.Upoznaju se novi cimeri pa mu kaže crnja: "Mi se ovde igramo raznih igara. Evo na primer, ti i ja ćemo se igrati tate i mame. Ja kao džentlmen, dozvoliću ti da biraš da li ćeš da budeš tata ili mama."Novajlija u nebranom grožđu, pa izabra da bude tata... logično ako već može da bira."U redu" reče crnac, pa dodade™

"Večeras se igramo kako tata puši mami." isuse.gif

Edited by LudiKure
Link to comment

Teorija pakla !Ovo je navodno istinit dogadaj i odgovor na testu iz Terme (Nauke o toplini) na FSB-u u Zagrebu. Odgovor jednog od studenata je bio toliko "dubok", te je profesor odlucio podijeli ga sa svojim kolegama preko Interneta.Pitanje: "Je li pakao egzoterman (predaje toplinu) ili endoterman (apsorbira toplinu)?"Vecina studenata je napisala svoje pretpostavke na osnovu Boil-Mariottovog zakona (plinovi se hlade kad se sire i zagrijavaju kad se skupljaju) ili neku drugu varijantu...Jedan od studenata je napisao slijedece:Prvo moramo znati volumen u kojem duse ulaze u pakao i izlaze iz njega. Smatram da odmah mozemo pretpostaviti, da dusa koja jednom ude u pakao vise ne izlazi. Znaci, broj dusa se povecava. Da bi dobili ideju o tome koliko je u paklu dusa, osvrnimo se na razlicite vjere koje danas postoje na svijetu. Vecina tih vjera tvrdi, da onaj ko nije pripadnik bas te odredene vjeroispovijesti ide u pakao. Dakle, zakljucak je da ce sve duse zavrsiti u paklu. Ako tome dodamo odnos nataliteta i mortaliteta, mozemo ocekivati da broj dusa eksponencijalno raste. Dakle, obratimo paznju na odnos promjene zapremine pakla, jer prema Boilovom zakonu za zadrzavanje istog tlaka i topline zapremina mora rasti proporcionalno s brojem pristiglih dusa. To nam pruza 2 mogucnosti:1) Ako se zapremina pakla povecava manje od potrebnog prosjecnog broja dusa koje stignu u pakao, temperatura i tlak pakla ce toliko porasti da ce pakao eksplodirati.2) Ako se pakao siri brze od prosjeka koji mu je potreban da primi sve duse, temperatura i tlak ce toliko opasti da ce se pakao smrznuti.Koja od mogucnosti je ispravna?Ako uzmemo u obzir izjavu, koju je prosli semestar kategoricki iznijela Ivana s cetvrte godine, a koja glasi: "Prije ce se pakao smrznuti nego sto cu ja s tobom spavati" i s obzirom na to da je sa mnom spavala jucer, mora biti ispravna teorija br. 2, dakle pakao je sigurno egzoterman i smrznuo se.Zakljucak ovog izlaganja je, da ako je pakao smrznut, ne prima vise duse i preostalo je samo nebo, sto je dokaz postojanja Boga, a to objasnjava i zasto je Milica sinoc vikala "Ah moj Boze!"Ovaj student je jedini dobio 10 bodova.

Link to comment

Razgovaraju sveštenik, student i filozof o seksu.Kaže sveštenik: - Ja mogu, imam gde, ali ne smem! -Kaže student: - I ja mogu, smem, ali nemam gde! -Na kraju kaže filozof: - Ja mogu, smem i imam gde. Ali zašto? -

Link to comment

Razgovaraju dva psa u čekaonici kod veterinara. Veći pita manjeg: šta ti je? Kaže manji: burazeru najebo sam. Bio je neki dečji rođendan, bilo je preko 30-toro dece, čupali mi rep, uši, dlaku, ja dreknuo na jednoga ovaj se usro, počeo da viče, nastala panika i stampedo, pa su me doneli da me poklone nekom. Ako me niko ne bude hteo idem na kremiranje. A što si ti došao pita manji većeg. Burazeru ja imam strašno zgodnu gazdaricu, živi sama pa me je uzela ovako velikog da je branim. Jednog dana ja ležim u kupatilu, ona uđe gola, sagne se da pere kadu, kad sam ja video to, meni pala kapija na oči, poludeo sam skočim na nju...otpozadi...I ... jasno, sada ćeš ići na kremiranje, kaže manji pas.Ne, nego će da mi seku nokte.

Link to comment

To ti je zamena za taj lekRečenica koju izgovaraju svi apotekari u želji da vam uvale lek, bez obzira što to nije taj koji vama treba.Kupac:Jel imate Andol? Apotekar:Nemamo, ali imamo ovaj karbamazepin,to je zamena za Andol. Kupac:Ali ovde piše da je ovo lek za epilepsiju?! Apotekar:Ma daj decko, i ti u svašta veruješ,pa i na autobusu pise rajfajzen pa ne mozes unutra da podigneš pare.Periodni sistem ElemenataОно што билдери прогутају пре него што оду у теретану. Đak prvakAtačment uz đačku torbu. Robin Hud modernog dobaTorrent.Krade od bogatih i deli sirotinji. Da smislimo neku prevaruBiznis plan u Srbiji. Happy hourSituacija kad se probudite sat vremena pre alarma i shvatite da još toliko možete da spavate. MenjačnicaMesto gde dinare menjate za novac. TeletekstInternetov retardirani stariji brat.Ne zna mnogo, ali zna sve rezultate i raspored tv programa. Smak svetaDogađaj koji se, sada već tradicionalno, održava na svake 3-4 godine

Link to comment
Periodni sistem ElemenataОно што билдери прогутају пре него што оду у теретану. MenjačnicaMesto gde dinare menjate za novac.
Legendo! :Hail:
Link to comment

Prolazi manijak ulicom i vidi klinca kako se igra u dvoristu. Ulazi unutra, hvata dete, vadi noz i krece da ga kolje.U tom trenutku otac klinca istrcava iz kuce i pita:"Majstore, je l moze kafica?"

Link to comment

Morbidni

Razgovaraju tri nekrofilaPrvi prica kako je imao jednu mladu.Drugi prica kako je imao jednu zenu u srednjim godinama.Treci prica kako je imao jednu babu."Fuj babu, pa kako si mogao?""Imala je klitor.. k'o krastavac""Tako velik?""Tako kiseo"Ziveo Djole

Link to comment

ovaj poslednji me podseti na jos jedan odlican:kupio Ciga kondome sa razlicitim ukusima da malo unese zivosti u seksualni zivot. dodje kuci i kaze zeni: `aj da se igramo, ugasicemo svetlo pa kad ja stavim ti probaj da pogodis koji je ukus`. ugase svetlo, baci se ona na posao i trijumfalno vikne: `kis`o kupus!!!` -`ma cek` bre nisam jos stavio...`

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...