Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Prolazi manijak ulicom i vidi klinca kako se igra u dvoristu. Ulazi unutra, hvata dete, vadi noz i krece da ga kolje.U tom trenutku otac klinca istrcava iz kuce i pita:"Majstore, je l moze kafica?"
raki'ica
Ja sam cuo to sa gorgonzolom
ma da, zna ciganka sta je gorgonzola + plus kad bi umela da izgovori tu rec...
Link to comment

Odbrana: - Molim vas navedite vašu starost.Baka: - Imam 94 godine.Odbrana: - Hoćete nam opisati svojim riječima šta se desilo uveče, prvog Aprila?Baka: - Sedela sam na svojoj ljuljašci na verandi svoje kuće,kada se pojavio zgodan mladić i seo pored mene.Odbrana: - Jeste li ga poznavali?Baka: - Nisam, ali je bio veoma prijatan.Odbrana: - Šta se posle desilo?Baka: - Počeo je da mi trlja prepone.Odbrana: - Jeste li pokušali da ga sprečite u tome?Baka: - Ne, nisam.Odbrana: - Zašto niste?Baka: - Prijalo mi je. Niko me nije ni pipnuo otkako je moj Albert preminuo pre 30 godina.Odbrana: - I šta se desilo dalje?Baka: - Počeo je da mi trlja grudi.Odbrana: - Jeste ga u tome sprečili?Baka: - Oživela sam od njegovog dodira, bila sam uzbuđena. Nisam se godinama tako dobro osećala!Odbrana: - Šta se desilo posle toga?Baka: - Bila sam u ekstazi. Legla sam i viknula "Uzmi me mladiću, uzmi me sada!"Odbrana: - Pa je l' nešto učinio?Baka: - Đavola! Viknuo je "Prvi April". I tad sam ga upucala, kurvinog sina.

Link to comment
Vi mi dodjete ko fokus grupa :)
50 idiota :Dja sam onaj tvoj vic o domišljatom nišliji probala da ispričam društvu u kolima i pre nego što sam stigla do najboljeg dela, izazvali smo saobraćajnu nesreću. zamalo da izginemo...
Link to comment
Uh...jbt...izvini...nije da sam kriva al mi stvarno zao sto ste imali saobracajku.Jednog dana, kad budem solo nastupala, dobicete karte za prvi red :D
:D biće nam zadovoljstvo.
Link to comment

Subject: Children's Science Exam AnswersQ: Name the four seasons.A: Salt, pepper, mustard and vinegar.Q: Explain one of the processes by which water can be made safe todrink.A: Flirtation makes water safe to drink because it removes largepollutants like grit, sand, dead sheep and canoeists.Q: How is dew formed?A: The sun shines down on the leaves and makes them perspire.Q: How can you delay milk turning sourA: Keep it in the cow.Q: What causes the tides in the oceans?A: The tides are a fight between the Earth and the Moon. All water tendsto flow towards the moon, because there is no water on the moon, andnature hates a vacuum. I forget where the sun joins in this fight.Q: What are steroids?A: Things for keeping carpets still on the stairs.Q: What happens to your body as you age?A: When you get old, so do your bowels and you get intercontinental.Q: What happens to a boy when he reaches puberty?A: He says good-bye to his boyhood and looks forward to his adultery.Q: Name a major disease associated with cigarettes.A: Premature death.Q: How are the main parts of the body categorized? (e.g., abdomen.)A: The body is consisted into three parts - the brainium, the borax andthe abdominal cavity. The brainium contains the brain; the boraxcontains the heart and lungs, and the abdominal cavity contains the fivebowels, A, E, I, O, and U.Q: What is the fibula?A: A small lie.Q: What does "varicose" mean?A: Nearby.Q: Give the meaning of the term "Caesarean Section"A: The Caesarean Section is a district in Rome.Q: What does the word "benign" mean?A: Benign is what you will be after you be eight

Link to comment

Živeli Bosanac i Lala jedan do drugog i između poseda im prolazi voz. Družili se oni jedan dan tako pored pruge, Bosanac se nešto nagnuo, naiđe voz i ubije ga. Dođe murija i pita Lalu kako se to desilo.Oćete skraćenu ili celu verziju - pita Lala.-Kakvu skraćenu, reci nam potanko šta se desilo.-Njegov deda se doselio ovde 1945...-Ajoj nemoj od Kulina bana, daj skraćenu verziju.-Voz ga dono, voz ga odno....inače vic mi pričao kolega Bosanac od Mrkonjić grada...

Link to comment

Prošao rat i sastali se Suljo i Mujo. - Đe si ti bio Mujo dok je rat traj'o? - Ja sam ti bio u Žljebovima. - Đe ti je to? - Ma jedno selo, jedno dva'es kilometara od Sarajeva. A đe si ti bio? - U Londonu! - A đe ti je to bolan? - Pa jedno, tri hiljade kilometara od Sarajeva. - A ja vukojebineee!

Link to comment

Razgovaraju Srbin i Francuz,pa Francuz kaze:-Kod nas su vozovi strasno brzi.Udjem ja tako, pre neki dan, u jedanu, u Parizu,kad mi mangup stade na nogu.Taman ja zamahoh da ga udarim, kad ce kondukter:"Marselj"- slaga, a i da ne trepne Francuz.Namrsti se Srbin, pa rece:-Nije to nista.Kod nas jedna zena rodila na dupe.Francuz dreknu:-Ala lazes,brate Srbine!A Srbin ce na to:-Jebo ja tebi mater.Ti lazes na kilometre i kilometre,a ja na dva prsta i sad sam veci lazov od tebe! :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...