Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Ulaze mladic u zlataru da kupi verenicki prsten. Gleda po vitrini pa pita prodavca:Posto je ovaj zlatni sa kamenom u sredini?Prodavac: Hiljadu evra.Mladic: Sto mu gromova! A posto je ovaj pored njega?Prodavac: Dvesta gromova.

Link to comment

Pričaju Amerikanac i Srbin : Amerikanac:"We have Barack Obama, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash." Srbin:"We have Boris Tadic, no Wonder, no Hope and no Cash!

Link to comment

Dolazi tip kod lekara i kaze: Doktore, ne mogu da pisam danima!Kaze dr; skinite se da pogledam.Skine se lik, doktor gleda, ono sve poplavelo a k...c vezan u cvor.Covece, pa vama je penis vezan u cvor!Lik se lupi po celu :isuse: ; u jebote, zaboravio sam da kupim hleb!!!

Link to comment

Priča učiteljica:. Deco, današnji čas ćemo početi sa jednim lakim pitanjem. Na primer, koje je sada godišnje doba? Hajde odgovori... ti Milice.. Pa, ja milsim da je leto.. Kako leto Milice! Pa hladan vetar skida meso sa kosti, sneg do kolena.... Meni je tetka došla juče iz Afrike i donela mi lubenicu, a znamo da lubenice rastu samo leti, tako da ja znam da je leto.. Dobro, dobro Milice. Hajde neko drugi. Hajde ti Dušane.. Ja isto mislim da je leto.. Kako leto, Dušane, pa nemoj me sad i ti razočarati!. Meni je došla tetka iz Australije i donela jagode, a pošto jagode rastu samo leti...Učiteljica se već poprilično razočarala, ali na red je došao mali Ciga - Mile.. Dobro, 'ajde ti Mile.. Pa, učiteljice, ja isto mislim da je leto.. A, zašto sad ti Mile misliš da je leto?. Meni je juče došla tetka iz Zemun u papučama!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...