Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Na jednom prijemu domaćica se obraća viđenom gostu:- Nisam vas ponudila viskijem, dragi gospodine, ja sam čula da ste predsednik Lige antialkoholičara!- Ne, draga gospođo, ja sam predsednik Lige protiv prostitucije! – objasni on ponosno.- Ah, znala sam da ima nešto čime nikako ne smem da Vas ponudim!

Link to comment

Pitali lalu kol'ki mu je.Ta man'te me, kaze lala, a drustvo navalilo....Pa doooobro, eto 36!Sta bre 36???Pa lepo vam kazem, 36!Pa dopbro lalo cime si ga ti to merio?Ta, sa toplomerom.

Link to comment

Ради Мујо као пилот и позову га у једном тренутку из контролног торња:- реците нам вашу висину и положај- метар и осамдесет, седим

Link to comment

Čim sam seo na WC šolju u javnom toaletu začuo sam glas iz druge kabine:• Hej, kako si?Nisam baš tip koji započinje konverzaciju u muškom WC-u, ali ne znam šta me snašlo pa sam odgovorio, pomalo sramežljivo:• Ide, dobro...A tip je onda upitao:• I, čime se baviš?Kakvo je to pitanje? U tom sam trenutku pomislio da je vrlo bizarno pa sam odgovorio nešto kao:• Uhhh, putujem, baš kao i ti.Tada sam pokušao izaći što je pre moguće, ali sam začuo sledeće pitanje:• Mogu li doći kod tebe?OK, ovo je pitanje ipak previše nastrano za mene, ali sam ukapirao da mogu samo biti pristojan i završiti razgovor. Rekao sam mu:• Ne... trenutno sam zauzet nečim!Tada začuh tipa, nervoznog:• Čuj, nazvaću te kasnije. U susednoj kabini je neki idiot koji odgovara na sva moja pitanja!!!

Link to comment

nekarakteristicno - ispricao mi amer dobru foru, vako nekako:klinac 10-12 uleti u spavacu sobu kod matorana, cale trtolji mamu a ova vristi ispod njega. klinac razjapi usta i furne. keva krene da kuka, jao sta ce misliti, sta smo to uradili itd itd. cale suvereno objasnjava kako ce on te muske stvari njemu lako objasniti, da je i on muskarac, da se nista ne brine, te se obuce i krene da ga trazi. nije u sobi, nije u kuhinji, nema ga. cuje galamu iz babine sobe, otvori vrata, kad mali ziguje grandma, ova urla. cale zabezeknuto "sta to radis crni sine?!?". mali se okrene i odgovara "it's not so funny when it's YOUR mom, ha?"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...