Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

evo jedan za vasudevu:ganci gastarbajter i neki doktor napravili identicne kuce. i stoje tako ispred svojih kuca, kaze doktor: - komso, sta mislis, koliko vredi kuca kao tvoja ili moja? - pa sta znam, tvoja jedno 100000, moja jedno 250000. - kako bre, kad su identicne? - jeste, al ti zivis pored ciganina, a ja pored doktora.

Link to comment

Generički Nemac i Srbin:-U Nemačkoj ja mesečno zarađujem 1500€, 1000 trošim, uzme država, porezi, takse, hrana, piće, grejanje, stan. -A šta radiš sa preostalih 500? -To se kod nas ne pita.-U Srbiji ja mesečno zarađujem 400€, 800 trošim, porezi, stan, hrana i piće. -A kako nabavljaš preostalih 400?-To se kod nas ne pita.

Link to comment

evo još jedan za vasudevu:dođe ciga na okretnicu autobusa do one kućice gspa i kaže čoveku unutra- molim vas jednu pljeskavicu! - šta je tebi, otkud mi pljeskavice, ja sam dispečer...- pa d' ispečeš!

Link to comment
dođe ciga na okretnicu autobusa do one kućice gspa i kaže čoveku unutra- molim vas jednu pljeskavicu! - šta je tebi, otkud mi pljeskavice, ja sam dispečer...- pa d' ispečeš!
laugh.gif
Link to comment

Dođe mali Perica kući uplakan. Pita ga tata: Kaži, sine, ko te haresir'o?Na to će Perica: Jovica mi rek'o da sam gej. -Ako ti to ponovo kaže ti ga lupi posred face!-Ali kako, tata? On je tako sladak!

Link to comment
evo još jedan za vasudevu:dođe ciga na okretnicu autobusa do one kućice gspa i kaže čoveku unutra- molim vas jednu pljeskavicu! - šta je tebi, otkud mi pljeskavice, ja sam dispečer...- pa d' ispečeš!
:lol: :lol: :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...