Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Pored devojčice u avionu sedi menadžer. Let dug, dosadno, menadzer se u jednom trenutku okrene prema njoj i kaže: "Zašto ne bismo malo popričali? Čuo sam davreme u avionu prođe brže, ako se razgovara sa suputnicima!"Devojčica zatvori knjigu koju je citala i upita: "A o čemu biste vi hteli da razgovarate?""Ne znam", kaže menadžer, "kako bi bilo da govorimo o nuklearnoj energiji?""U redu", kaže devojčica,"to bi bila zanimljiva tema... Ipak mi dozvolite da vas pre toga nešto pitam. Konj, krava i srna jedu jedno te isto - travu - ali srna izbacuje iz sebe sitne kuglice, krava pljosnate kolače, dok konj izbacuje komade suve trave. Zašto je to tako?"Nakon kraćeg razmišljanja menadžer odgovori: "Ne znam kako da to rastumačim!"."Smatrate se dovoljno kompetentnim da govorite o nuklearnoj energiji, a ništa ne znate o običnom govnetu?"

Edited by PointTaken
Link to comment
упознају се џејмс бонд и жан клод ван дам- бонд. џејмс бонд- дам. ван дам. клод ван дам. жан клод ван дам
ima i ono kad sin pita džejmsa bonda: "tata, jel mogu napolje?" a ovaj kaže "može. ne može."
Link to comment

Био данас у самопослузи, па питам жену да ли да купим млеко ако има. Она каже да. А ја питам: а ако нема?хахахахахахахахахахаха

Link to comment

Pricao mi drug juce ovaj vic, procitao u onom Alo sranju, gde su inace uvek sranje vicevi, ali ovaj nam nesto bio smesan:Javlja se Muja u neku emisiju na radiju i kaze:- Dobar dan, Mujo ovde, ja sam dasnas na Bas-carsiji nasao novcanik. - I sta je bilo u njemu?- 1000 evra, 1000 KM i licna karta. - Sta je pisalo u licnoj karti?- Muharem.- Dobro. I sta biste vi sad?- Pa, ako moze jedna pesma za Muharema! :lol:

Link to comment
:lolol:... ide saša matić ulicom i naiđe na klinca koji umire od smeha, i kaže mu - stvarno ne vidim šta je ovde smešno!
Sretne Stivi Vonder Kristofera Riva i pita:- Kako ide?- Eto, k'o sto vidis.
Link to comment
Био данас у самопослузи, па питам жену да ли да купим млеко ако има. Она каже да. А ја питам: а ако нема?хахахахахахахахахахаха
Nemoj da trolujes, daj nesto sto nije smesno :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...