Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

mi smo slavili dan kad smo sa radijusa presli na sbb. to je bilo kao prelazak sa dial upa na kabl. a naravno da su nam se uvalili na kvarnjaka iz telekoma u ulaz, kao ne morate nista samo mi da provucemo kablove.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam da li imamo temu o mobilnom internetu, ali cenim da moze i ovde da se pita.

Da li je samo na NBG umro mobilni MTS internet ili negde jos postoji?

To mora da je zbog "unapredjenja" koje traje 1/4 godine

Link to comment
On 10.4.2019. at 17:50, Кристофер Лумумбо said:

znaci moram da jurim upravnika, boze sacuvaj

Mozes da ga juris do sutra. I da se skupi 51% stanara da hoce na sbb, to verovatno ne znaci nista. Ako nema sbb pretplatnika u zgradi, to znaci da sbb nije blizu i da najverovatnije nece ni da bude. 

Link to comment
10 hours ago, Grunf said:

Mozes da ga juris do sutra. I da se skupi 51% stanara da hoce na sbb, to verovatno ne znaci nista. Ako nema sbb pretplatnika u zgradi, to znaci da sbb nije blizu i da najverovatnije nece ni da bude. 

Da, mene komšinica iz 21. bloka cima da li bi hteo da uvedem SBB jer ona bi da uvede njih ali oni neće da dođu ispod troje po ulazu...

Link to comment
16 hours ago, Frank Pembleton said:

Da, mene komšinica iz 21. bloka cima da li bi hteo da uvedem SBB jer ona bi da uvede njih ali oni neće da dođu ispod troje po ulazu...

i 33 da skupis, nece da dodju. pokusavao ja. zvao i beogrid koji je deo njihove mreze, jok. blokovi na nbg su odavno podeljeni izmedju provajdera. imalo bi smisla da sad i sbb krene da se siri tamo gde ga nema, ali jbg. 

Link to comment
2 hours ago, Grunf said:

i 33 da skupis, nece da dodju. pokusavao ja. zvao i beogrid koji je deo njihove mreze, jok. blokovi na nbg su odavno podeljeni izmedju provajdera. imalo bi smisla da sad i sbb krene da se siri tamo gde ga nema, ali jbg. 

Pa ona ima odgovor mejlom da ako skupi još 2-3 dolaze. Malo dalje u ulaz ušli pre godinu... 

21. Blok

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Pa ona ima odgovor mejlom da ako skupi još 2-3 dolaze. Malo dalje u ulaz ušli pre godinu... 

21. Blok

 jeste i to ful optika. fercera samo tako.

Link to comment
18 hours ago, Frank Pembleton said:

Pa ona ima odgovor mejlom da ako skupi još 2-3 dolaze. Malo dalje u ulaz ušli pre godinu... 

21. Blok

jbmlga, meni u 44 rekli da nema mogucnosti, i da nemaju planove da ih bude.

Link to comment
  • 4 weeks later...
Konačno ping 1ms.
Sad su gotovi u mutltiplejeru svi [emoji3]
Prodao si dušu džavolu za jedan multiplejer!




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Telekom daje korisnicima IP adrese sa crne liste

Na nekoj od dvadesetak svetskih crnih listi nalazi se najveći broj IP adresa koje preko Telekoma Srbija dobijaju korisnici interneta, a oni zbog toga imaju problem sa slanjem mejlova ili pristupom ka određenim sajtovima, tvrdi za Danas Uroš Đukić, direktor Mitos travela.

https://www.danas.rs/ekonomija/telekom-daje-korisnicima-ip-adrese-sa-crne-liste/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...