Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

On 3.6.2019. at 11:36, Time Crisis said:

Ja sam prošle godine koristio hrvatski bonbon, ne znam jel još radi ta šema, bilo 6 GB za neke smešne pare, u De je radilo kao sat.

 

Tele2, 10 giga za smešne pare, recimo 55 kuna ili tako nešto

 

Link to comment

Stigo račun sa specifikacijom:

Quote

GPRS u romingu   15,71 MB    13.271,87 din

Ne znam dal' da se smejem il' da vrištim...

 

E, da: to je bez PDVa, sa PDVom im dođem za mrvu manje od 16 iljadarki. :frust:

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 4.6.2019. at 12:00, Venom said:

Jbg, prevara zbog koje su roaming troskovi u EU i zabranjeni. Gledao sam i ja tu ponudu jednom i ne radi ni u Svajcarskoj, fyi.

 

Ja isto jednom ukljucio na 20 sekundi u Svajcarskoj (doduse sa nemackim sim-om) da otvorim JEDAN clanak i nekom nesto pokazem... stize sms posle par sekundi "potrosili ste internet u iznosu od 43,22e" i onda posle toga "potrosili ste internet u iznosu od 56,44e". Onda mi je operater iz nekog razloga naplatio 50e okruglo na narednom racunu. Reko' bolje da se ne raspitujem.

Meni je u Svajcarskoj, pre mesec dana, radilo sve ok.

 

Prosao sam i kroz San Marino i tamo mi je stigao SMS da mreza u kojoj sam nije obuhvacena NEO roamingom i da mi je koriscenje neta onemoguceno. Cim sam se vratio u Italiju, stigao SMS da ponovo imam net.

Link to comment
On 3.6.2019. at 7:08, Milosh76 said:

:lolol: 

 

Poslednje sto sam ja cuo je 31.5. :lolol:  

 

kakvi amateri... valjda nece obrisati bazu korisnika ili tako nesto :D

 

Konacno su ukapirali da je menjanje datuma stalno previse cimanja:

 

Poštovani korisniče,

Usled obavljanja radova na unapređenju sistema, usluga online plaćanja računa neće biti dostupna do daljnjeg.

Takođe, online prikaz plaćenih i neplaćenih računa neće biti validan, zbog nemogućnosti redovnog ažuriranja.

Hvala na razumevanju i strpljenju.

Link to comment

Meni je stigao SMS od Intese da mi je prosao trajni nalog za racun za MTS... sto se mene tice, to je placeno... necu cak ni da proveravam da li su im pare legle

Link to comment
14 hours ago, renne said:

I mi smo.platili preko rol-a, tako da ćao zdravo

 

e pa i ja plaćam tako, mislim nije mi bila jasna ta frka što im ne radi onlajn plaćanje kada možeš sve lepo da završiš preko banke

 

kontam da @jms_uk verovatno plaća nešto za roditelje ali verovatno to može da se završi preko onlajn benkinga njihove lokalne banke 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 21.6.2019. at 11:12, copkillah said:

kontam da @jms_uk verovatno plaća nešto za roditelje ali verovatno to može da se završi preko onlajn benkinga njihove lokalne banke 

 

Da, samo sto transfer novca sa mog racuna na njihov [ili moj u SRB] i kosta i traje, a imam par kartica gde ne placam nikakvu proviziju za inostrane transakcije u bilo kojoj valuti i to mi lakse zavrsava posao.

 

Naravno, stigao je kraj meseca - a kod MTS-a i dalje stoji isto...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...