Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Da, to je moguće kad si na SBB kablovskoj. Kad si na Totalu, kao ja, onda imaš tu opciju sa dva fiksna telefona.  Maltene nijedan ne koristim, a grom ih prži uredno svako par meseci :isuse:

 

U svakom slučaju, možda najbolje da kupim neki random Panasonic za iljadu ipo, rađe nego da moljakam po SBB poslovnicama.

Link to comment
Just now, Skyhighatrist said:

Najluđe je što sam ja 500 metara vazdušne udaljenosti od data centra, optika do ulaza, sve u fulu :happy:

Jbg, ja sam u drugom gradu, ali ovo postaje interesantno, svake nedelje isto...

 

Još sam ja trenutno nakačen na njihov server, radim nešto tamo i pizdim što mi sve ide brzinom ranjenog puža, nije mi jasno zašto... Još kontam drndali su servere nešto danas, garant...

 

A ono, izgleda da ubija konekcija, a ne server...

Link to comment

jel ima neko iskustvo sa mts tv go app

registrovao nalog sve šljaka sem da pusti tv :isuse:

 

prijavljuje grešku u reprodukciji 107809

 

prijavio mts, kao registrovano je, posle zvali da pitaju na kojem uređaju koristim i da li isti ima nelegalni softver. i to je to. 

 

i dalje ne radi

Link to comment
jel ima neko iskustvo sa mts tv go app
registrovao nalog sve šljaka sem da pusti tv :isuse:
 
prijavljuje grešku u reprodukciji 107809
 
prijavio mts, kao registrovano je, posle zvali da pitaju na kojem uređaju koristim i da li isti ima nelegalni softver. i to je to. 
 
i dalje ne radi
Koristi IE/EGDE i radice ti. Gledao sam ja par puta Arenu, lepo radi preko sbb, bez seckanja i blokiranja
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...