Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Kablovsku dobijam for free, tako da mi treba samo internet (donji Dorćol je u pitanju). Raspitaću se - hvala u svakom slučaju, ljudi :)
A jel svi na Dorčolu imaju besplatnu kablovsku? :)
Link to comment

pisao sam o tome, ja sam ga dobio za jedan dan, ali sam se baš lepo svađao i insistirao, i bio uporan kao mazga, nisu mogli da me otkače

Link to comment
Targo mi uvodi net, rok za uvodjenje 30 RADNIH dana :isuse:Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
I kako cujem moli boga da stvarno bude tako....Ja sam na staroj lokaciji uveo Targo i imao srece od potpisa do neta 14 dana...
Link to comment
Samo oni kojima stan izdaje neko ko ima vezu u kablovskoj :)
E-he. Ovde kod mene SBB su humanitarci. Odjavio kablovsku kada je stigao IPTV, a jos je nisu iskljucili. Doduse i ne gledam, ali par puta godisnje kada Lelekom nesto zabrlja, pustim. Kablovi im idu preko zgrade i desilo se komsiji sa zadnjeg sprata da je preko analogne antene hvatao signal sa kablovske. Kasnije se setio da obmota zicu oko kabla i imao je super sliku na tv-u. Posto je na Dorcholu trust mozgova, mislio sam da svi znaju kombinaciju za DZ kablo(po)vsku :)
Link to comment
I kako cujem moli boga da stvarno bude tako....Ja sam na staroj lokaciji uveo Targo i imao srece od potpisa do neta 14 dana...
Kako ti radi? Jel bolji I stabilniji od tvog starog neta? Kod koga si bio pre?Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Link to comment

Da li se Telekom ADSL modem/router identifikuje u centrali po broju telefona ili po user/pass?Imam jedan viška, a drugar ima problem sa svojim m/r (na wi-fi nekada ne može da se ukači 4. računar) pa hoće da utvrdi da li je možda m/r problem.

Link to comment

Huawei šugavac? To što mu se wi-fi raspada je takoreći standardni feature buđavog plastikanera, jer je konkretni model routera suvo govno. Mislim, ja se ne sećam kada su mi više od 2 uređaja na njemu radila duže od sat vremena pre nego što iskrsne potreba za resetovanjem. Good riddance.

Link to comment

Ma da :( Sada sam mu poslao ovaj moj "rezervni", nekorišćen, samo ne znam da li će proraditi na njegovom broju telefona.Nema leka za raspad? Neki firmware?

Link to comment

Pa probajte, kod mog primerka nije upalilo, ali ne koristim ga više od godinu dana, možda je izašlo nešto revolucionarno™...edit: ... doduše, ovo gore samo ako znate šta radite. Znam da je bila neka frka, ali davno je bilo i nisam se ja time baktao.

Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...