Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Čekaj, zar i SBB izdaje taj Huawei router? Ako ne, šta oni uvaljuju? :unsure:Ako mi je stvarno najbolja varijanta da zadržim postojeći setup (pola stana ADSL, pola SBB) samo još na to dodam wireless router, onda FML.

Link to comment

@cop: Ja imam ovaj, uzeo sam povoljno u Emmiju prošlog leta. Toplo ga preporučujem. Sećam se da je po sajtovima često stajala fotka starog modela, ali izgleda ovako jajasto i baš je prijatan za gledanje kada onako titra zašrafljen visoko na zidu u hodniku.@Weenie: Ne znam šta daje SBB, kažem za Telekom. I nisam rekao za bilo koji Huawei, oni su moćna firma i prave bobaoca, nego samo za taj konkretni pimpek koji Telekom uvaljuje korisnicima.edit: ... evo nije mi bilo smor da nađem svoje postove sa Pitanja iz perioda kad sam uzimao. :)

Edited by Oxymoron
Link to comment

SBB ti da samo modem. Trenutno imaju neku akciju gde daju i ruter ako se potpise ugovor na 2 godine ali po meni to nije rezon. Ako se ne varam daju neki tplink.

Link to comment

Naravno da je šupački, ali baš me zanima šta bi radili ako bi im rekao da hoćeš da raskineš ugovor i 5 minuta kasnije došao da potpišeš novi, željan svih sjajnih beneficija koje velikodušno nude novim korisnicima? Da li bi se potrudili da ti uvale stari router? :D

Link to comment

Ja sam danas zamenila ruter kod Oriona, vratila im stari wire i uz doplatu od 2460 rsd uzela wireless tplink. Morala sam, poslednjih 10 dana više nemam net nego što imam tako da cenim da je ruteru istekao rok trajanja (plus je bio povezan na linksys wireless preko koga se širio wifi pokući). Sad je jednostavnije i - što je najvažnije - radi!

Link to comment

+ milion za Orion, jebem im mater bašDajte, ljudi, alternativu, ili makar da ih kolektivno svi napušimo. Ja više nemam snage da se svađam :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...