Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

orion je poceo da zabada nocu. vreme je za full prelazak na ikom. ne znam sto ovo nisam uradio ranije, u stvari znam - mrzelo me da trazim ruter.

 

dosta mi je preplacivanja krs interneta, sa sve obrazlozenjem kako imamo protok od 12 mb/s, a propusna moc modema 10 :isuse:

Link to comment

Uzeo sam preko loopie

Loopia: Zaštita privatnosti WHOIS podataka za .RS domene - 480 kinti godisnje.

 

Prakticno svi registranti imaju 'Domain privacy protection', vidi sa Loopia supportom kako to ide za .com domene...

Link to comment

Loopia: Zaštita privatnosti WHOIS podataka za .RS domene - 480 kinti godisnje.

 

Prakticno svi registranti imaju 'Domain privacy protection', vidi sa Loopia supportom kako to ide za .com domene...

 

Hvala!

Link to comment
  • 2 weeks later...

zato sto se sva govna koja kod njih prodju posle prelivaju po celom svetu..

 

znas ono, prvo su dosli po socijaliste...

 

pitam bezze, naravno da znas..

Link to comment

Neće baš, jer baš nema po svijetu te kartelizacije last mile infrastrukture kao kod njih. A u EU baš i ne maze previše telekome...

Link to comment

isao da raskinem ugovor sa orionom, trazili mi 8k za prevremeni raskid dvogodisnjeg ugovora, koji istice 24. jula ove godine

 

korisnici smo jos od sezama, ne postoji nijedan racun da nije placen na vreme, nema nikakvih dugovanja

 

mogu da me ganjaju preko suda i da salju uterivace, nema sansi da im dam dinara vise.

 

potpisao sam neki jednostrani raskid, vratio opremu za koju su mi prvobitno rekli da ne mogu da razduzim a da ne platim 8k, i sad cekam da me kao neko cimne iz gandijeve.

 

govna govnjiva.

Edited by extragluv
Link to comment
  • 2 weeks later...

isto orion, danas.

 

crko modem. pozovem podršku na telefon, možda je kvar na mreži. ne, nije. modem je stvarno crko.

 

-možete ga zameniti u bilo kojoj orionovoj poslovnici.

-da li mogu na obilićevom vencu?

-možete do 18h. evo upravo pišem belešku da vam je rezervisana oprema. možete da je podignete odmah.

 

jurim kroz centar, pošto je 6 blizu, parkiram se nepropisno, sprint do orionove radnje.

-dobar dan, donela sam modem da zamenim.

-nemamo novih modema (a faca - case closed)

-????? kako nema, čovek mi je maločas rekao da dođem ovde!
-(mrtvoladno) aha, vidim da je zapisao. mislio je da ima, ali nema. (i opet faca - case closed)

-i šta ja sad da radim?

-probajte u ušću, oni rade do 10.

-a šta ako ni oni nemaju?

-sad ću da pozovem da proverim. (zove). nemaju ni oni. 

-i šta to znači za mene?

-pozovite u ponedeljak, pa ako budu stigli, dođite tada.

 

i za prošli modem su me šetali jedno 4 puta. daju, ne radi, daju novi, ne radi, još jedan, ne radi. da bi se posle tih 7 dana neko setio da oni nisu nešto podesili na mom nalogu i rešili problem za 5 minuta. 

 

poslovnost nula.

Link to comment

Zato za imam svoj (kupljeni) adsl modem, a onaj krs od provajdera je u spajzu.

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Link to comment

Zato za imam svoj (kupljeni) adsl modem, a onaj krs od provajdera je u spajzu.

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

 

Ovi provajderski su pretežno lutrija - kod kuće sam dobijeni Thomson zbog pregrevanja posle godinu dana zamenio jeftino kupljenim TP Linkom koji u sreći i veselju šljaka sedmu godinu, dok u firmi isti model Thomsona fercera bez muke od prvog dana instalacije. Čik budi pametan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...