Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Jbt zašto trpite to... Ima ugovor, jedna strana ne ispunjava uslove, zdravo.

Ja bih samo par puta podneo zvaničnu™ žalbu, kao dokaz ako zatreba i gotovo.

Link to comment

još uvek im nisu stigli modemi za zamenu.

kažu i da ne znaju kada će stići.

a jel ti možeš da im kažeš "daj MIK, i zbogom Orione na kurac te nabijem?"

Link to comment

trpim jer nemam trenutno drugi način da se prikačim na net, osim njihovim bežićnim, malenim USB modemom.
gazdarica na kablovskoj ima neki stari dug koji neće skoro izmiriti, pa tamo ne mogu,

a preko telefona je već uvela digitalnu tv, koju ona plaća (i ja bih volela tako da ostane), a za net neće da potpisuje obavezujući ugovor od 24 meseca.

ako može bez ugovorne obaveze i da račun stiže meni, onda ću to uraditi. danas ću da se raspitam.

Link to comment

da li je neko probao da raskida ugovor pre isteka sa targom?

 

i da li neko koristi kablovski KDS-a?

S obzirom da Targo vise ne radi nego sto radi, raskid ti je jednostavan. Imam KDS ali kablovsku tv, oni imaju samo 10 mbps kablovski internet, kazu da korektno radi.

Link to comment

S obzirom da Targo vise ne radi nego sto radi, raskid ti je jednostavan. Imam KDS ali kablovsku tv, oni imaju samo 10 mbps kablovski internet, kazu da korektno radi.

Hvala.

 

Imam i ja njihovu kablovsku.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Bio u Ikomu da zamenim kablovski modem, jerbo već neko vreme smaraju da to uradimo zarad "poboljšanja usluge". Elem, tamo mi najaviše da će uskoro dizati brzine interneta. Ne znaju ni sami na koliko će se tačno ići, ali to je to.

 

Inače, novi modem ima dve utičnice za telefon, a telefonski impulsi za dž u okviru paketa će dobro doći svima koji ne žele da plaćaju Telekomu harač za fiksni.

Link to comment

Kad bi postojala konkurencija, bilo bi i brzeg neta i bolje tv ppnude i nizih cena... Ovako feudalizovani BG svima odgovara osim korisnicima

 

Zvao sam ih bsr 5-6 puta u poslednje 2 godine i uvek isti odgovor, nemamo mrezu u vasem kraju, a kad ce biti ne znamo...

Link to comment

Kad bi postojala konkurencija, bilo bi i brzeg neta i bolje tv ppnude i nizih cena... Ovako feudalizovani BG svima odgovara osim korisnicima

 

Zvao sam ih bsr 5-6 puta u poslednje 2 godine i uvek isti odgovor, nemamo mrezu u vasem kraju, a kad ce biti ne znamo...

Link to comment

Nisam siguran da Srbi imaju ispravnu predstavu o konkurentnosti, ponudi, brzinama interneta i slično. Vrlo retko gde se može za 20-ak evra imati digitalna televizija, net od 16 Mbita i još ponešto pride, kao što ovde može kod Ikoma.

 

Druga je stvar što je sve isparcelisano, i tačno se zna ko gde može da nudi svoje usluge. U SŠA su to rešili lako, objedinjeni su kablovski operateri u jednu kompaniju  :fantom:

Link to comment

Ne znam da li ima neko adekvatnije mesto...

 

Da li je neko menjao operatera za fiksni telefon ? Meni se nešto nagomilalo duga, pa ga isključio Telekom, plati osam, ali ga nisam ponovo uključio. Ne bih se vraćao kod njih, a bilo bi dobro da za rodbinske veze imam fiksni neki.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...