Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

1 hour ago, Venom said:

Prevoz je jeziv u poslednje makar dve nedelje. Na Slaviji sam cekao za vikend recimo 20 minuta, od pet linija koje voze tuda, prosle su dve. I ljudi su ispadali napolje otprilike. Kod Hajata pre neki dan isto -- proslo 4 tramvaja, nijedan nije stao.

 

Pre mesec dana se nesto dogodilo i prevoz se raspao. Da li su malo smanjili broj polazaka zbog nedostatka vozaca ili sta vec, ali po gradu se maltene nemoguce normalan kretati. 

Link to comment

tj ona ne moze da bude tu?

meni stalno pokazuje garaze u dunavskoj i belvilu. a i neke linije koje ne prolaze. sve neshto mislim da je mozda ipak potrebna i neka ozbiljnija pamet da se skenja ta elektrika? ali shto bi to neko radio :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

Koji li je genije iz Beograd puta od letos preusmerio svoje kipere da na radilišta odlaze kroz Jaše Prodanovića i Takovsku baš kada oko pola osam naiđe talas vozola od Pančevca... Cele ove nedelje je već pre pola osam čep skroz od J. Prodanovića do Mostara, pa ovi kiperi dođu kao trešnjica na tortu. 

Link to comment
2 hours ago, Timmy said:

52,53 i 56 već dva dana ne idu na zvenac, vec okrecu u Gepratovoj. 

 

Naravno, na sajtu GSP-a o tome nije bilo ni reči.

 

U poslednje vreme sve više trolejbusa saobraća na skraćenim linijama do Crvenog Krsta (ili do Slavije u drugom smeru), ne znam o čemu se radi. I obično bar 50% putnika ni ne primeti da su ušli u vozilo sa oznakom "L", pa se onda šokiraju kad moraju da izađu ranije nego što su planirali.

Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Koji je problem sa tramvajima na Novom Beogradu? Zašto neprekidno izbacuju putnike u Milutina Milankovića i onda produže za garažu? Ili voze prazno do bloka 45?

 

verovatno je takav red voznje da se redukuje broj tramova po nekoj gsp logici pa voze putnike samo do m. m. a oni tramovi koji idu prazni do 45. bloka verovatno su izasli iz depoa pa umesto da odmah primaju putnike kod buvljaka oni se odvezu prazni do pocetne u 45. bloku

Link to comment

Mozda namerno skracuju relaciju ako je prazna trola a kasni se sa rasporedom? 

Par puta mi se dogodilo da me trola izbaci iz sebe na staroj okretnici na Banjici, tamo kod kasarne. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...