Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

1 hour ago, pacey defender said:

Mozda namerno skracuju relaciju ako je prazna trola a kasni se sa rasporedom? 

Par puta mi se dogodilo da me trola izbaci iz sebe na staroj okretnici na Banjici, tamo kod kasarne. 

 

Objašnjenje ima smisla, odavno nisam viđao toliko četrdesetica sa oznakom lokal. Tako dobiju bar dvadeset minuta ako ne idu do Paunove, a ionako je 40 upola ređi od 41.

Link to comment
22 hours ago, Timmy said:

52,53 i 56 već dva dana ne idu na zvenac, vec okrecu u Gepratovoj. 

u gepratovoj se na toj povremenoj okretnici uveliko parkiraju muževi koji čekaju gospođe da izmile iz ministarstva. ulaz iz gepratove u kneza miloša u vreme špica je permanentno haotičan. dodati sa autobusima je ludilo

Link to comment
15 hours ago, ajgor said:

 

Objašnjenje ima smisla, odavno nisam viđao toliko četrdesetica sa oznakom lokal. Tako dobiju bar dvadeset minuta ako ne idu do Paunove, a ionako je 40 upola ređi od 41.

 

Da, bas cesto ka Banjici vidim 40 i 41 sa oznakom L. 

Link to comment
22 hours ago, pacey defender said:

Mozda namerno skracuju relaciju ako je prazna trola a kasni se sa rasporedom? 

Par puta mi se dogodilo da me trola izbaci iz sebe na staroj okretnici na Banjici, tamo kod kasarne. 

 

Pa to ne rade sa trolama, nego sa svim vozilima, sto bi mozda i imalo smisla da je sve u redu, ali, eto, samo taj jedan polazak kasni, pravi problem, pa da se sve dotera u normalu. Problem je sto nista nije u normali i taj jedan idiot koji propusti ne znam koliko stanica i odredi prvu stanicu po svojoj proceni samo napravi dodatni kurcslus.

 

Shvatio sam da mi je ujutro najbolja varijanta do Trga Nikole Pasica da idem do Zelenjaka i onda pesaka uzbrdo, pa nizbrdo. U ove koji idu preko Brda, pa kroz KM, vise ne vredi ni ulaziti cak i ako je to moguce. Navodno su povecali broj jutarnjih polazaka 37 i dodali jedno vozilo, ali se to uopste ne oseca ni po razmaku izmedju dolazaka, ni po guzvi u samom prevozu. A relativno redovno ume da naidje 52 ili 56 koji nisu puni ludih i besnih ljudi. Prekjuce u prepunoj 37 se dvojica maltene uhvatila za guse. Nakon sto odustali, okrenuli jedan drugom ledja i dodirivali se dupetima.

Edited by Malvo
Link to comment

Na busplus aplikaciji 7ica obeležena plavo i piše autobus, ja reko zbog kijameta neke izmena i odeđ do autobuske stanice, kad ono ipak tramvaj!

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Tramvajski saobraćaj na više linija u Beogradu obustavljen je zbog kvara na tramvajskim šinama u Ulici Antifašističke borbe, potvrđeno je u Gradskom saobraćajnom preduzeću.

Tramvajske linije 7, 9, 11 i 12 skraćene su i idu od bloka 45 do depoa Sava, rečeno je agenciji Beta.

Dodali su da je uvedena autobuska linija 7a, koja će prevoziti putnike od bloka 45 do tržnog centra Ušće.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...