Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

6 hours ago, svashtabezneshto said:

na južnom bulevaru dva dana ordinira pauk i nosi kola, danas su pokupili 3 automobila ispre oš dušan dugalić,

pod obrazloženjem da je tu nedozvoljeno parkiranje - zona škole, naravno da nema nikakvog znaka o zabrani parkiranja,

čak ni klasično obaveštenje o zoni škole, jer to je škola za decu sa posebnim potrebama, oni su pod nadzorom sve vreme,

zaključana od kad ih ujutru dovezu do kraja časova kad dolaze po njih, a škola, btw, ima svoj veliki parking.

 

Паркинг сервис је озбиљна лоповска организација.

Link to comment
13 hours ago, svashtabezneshto said:

na južnom bulevaru dva dana ordinira pauk i nosi kola, danas su pokupili 3 automobila ispre oš dušan dugalić,

pod obrazloženjem da je tu nedozvoljeno parkiranje - zona škole, naravno da nema nikakvog znaka o zabrani parkiranja,

čak ni klasično obaveštenje o zoni škole, jer to je škola za decu sa posebnim potrebama, oni su pod nadzorom sve vreme,

zaključana od kad ih ujutru dovezu do kraja časova kad dolaze po njih, a škola, btw, ima svoj veliki parking.

Nije ni cudno sto Parking Servis odvozi kola kada retardi ne znaju osnovna pravila saobracaja. Sav kenjkenj sto si napisala nema nikakve veze sa skolom osim sa prostom cinjenicom da apsolutno svi moraju da sidju na ulicu ako su tu parkirana kola.

Link to comment

Ovaj grad ne moze da izdrzi ovoliko kola. Jednostavno- nema mesta. Nece slonce u lonce. Svaka ulica, svaki deo grada je opterecen do maksimuma. Vise nije moguce ni izbegavati neke glavne pravce sporednim i zaobilaznim putevima jer su i oni zakrceni.

 

Sve je na ivici pucanja i toliko je prenapregnuto tako da dobijamo situaciju da se zastoj na Krstu npr oseca i u Takovskoj, Dusanovcu i Dusanovoj. 

 

Nema vise mesta. Nema. Nema vise ni spica. Spic traje permanentno od podne pa do 7,8 uvece. 

 

Ja od 2015. kola koristim samo kada idem negde van kruga dvojke :nobles:. Sada vise setam i, valjda, zdravije zivim. Ovako, napustim parking mesto i po povratku se vrtim po 45min, sat vremena trazeci mesto da ostavim auto. Ma bezi, nemam ja vise zivaca za to planinarenje. 

Link to comment
4 hours ago, djeneralche said:

Nije ni cudno sto Parking Servis odvozi kola kada retardi ne znaju osnovna pravila saobracaja. Sav kenjkenj sto si napisala nema nikakve veze sa skolom osim sa prostom cinjenicom da apsolutno svi moraju da sidju na ulicu ako su tu parkirana kola.

ko da siđe na ulicu?

tu je bilo 5 parking mesta od kad ja živim tu, 10+ godina, do juče, između tih mesta i ograde škole ima regularni trotoar,

tako da ne znam ko je i zašto pored tih parkiranih kola morao da silazi na ulicu.

Link to comment

uopšte ne pričam o tim parking mestima, zanimljivo je da si ih pomenuo, jer njih nisu dirali juče, a sva je prilika da ih 

neće ni dirati.

pričam o dva levo i tri desno od kapije za školski parking, koja su, ponavljam, od ograde škole odvojena trotoarom.

 

edit. ti pričaš o zelenoj površini levo od ulaska u balon.

Edited by svashtabezneshto
Link to comment
2 hours ago, svashtabezneshto said:

uopšte ne pričam o tim parking mestima, zanimljivo je da si ih pomenuo, jer njih nisu dirali juče, a sva je prilika da ih 

neće ni dirati.

pričam o dva levo i tri desno od kapije za školski parking, koja su, ponavljam, od ograde škole odvojena trotoarom.

 

edit. ti pričaš o zelenoj površini levo od ulaska u balon.

Ni ta dva tri mesta o kome ti pricas nisu parking. 

Link to comment
7 hours ago, foto said:

Ovaj grad ne moze da izdrzi ovoliko kola. Jednostavno- nema mesta. Nece slonce u lonce. Svaka ulica, svaki deo grada je opterecen do maksimuma. Vise nije moguce ni izbegavati neke glavne pravce sporednim i zaobilaznim putevima jer su i oni zakrceni.

 

Sve je na ivici pucanja i toliko je prenapregnuto tako da dobijamo situaciju da se zastoj na Krstu npr oseca i u Takovskoj, Dusanovcu i Dusanovoj. 

 

Nema vise mesta. Nema. Nema vise ni spica. Spic traje permanentno od podne pa do 7,8 uvece. 

 

Ja od 2015. kola koristim samo kada idem negde van kruga dvojke :nobles:. Sada vise setam i, valjda, zdravije zivim. Ovako, napustim parking mesto i po povratku se vrtim po 45min, sat vremena trazeci mesto da ostavim auto. Ma bezi, nemam ja vise zivaca za to planinarenje. 

Ja sam to shvatio 2015 i prodao kola. Jos 2012 smo probili broj koliko ima kola u Londonu po glavi stanovnika. Samo meni je lako zivim u najlepsem delu grada. Zamisli mucenike sa Altine, Medakovica, jebenih Brda... Totalan socijalna izolacija. Sve u "organizaciji" beogradskih urbanista. Tu ne pomazu ni novi molovi. Njima ni 270 dinara za litru nece biti mnogo.

Link to comment
22 hours ago, ajgor said:

Ne vidim još razlog na sajtu GSP, ali se od sutra ukida stajalište pre nadvožnjaka u smeru ka gradu za 28, 40, 77 i 79, oblepljeno je GSP-ovim objavama. 

 

Izgleda da povezuju grejanje onog skadra na bojani koji se poslednjih deset godina zida pored stajališta, trola se zaustavlja odmah iza benzinske pumpe. 

Link to comment
Quote

Vozači autobusa, tramvaja i trolejbusa dobili su zimski komplet uniformi. Letnji tek treba da stigne. Odeća jednog vozača Grad košta oko 35.700 dinara.:kecman:

 

LETNjI komplet uniformi sastoji se od dva para pantalona za muškarce i dve suknje za dame, tri majice i tanje jakne.

Zimska uniforma sadrži dva para debljih pantalona, tri košulje dugih rukava i zimsku jaknu.

 

Izgleda Armani sije odela za GSP?

Link to comment

u pravu si. sa periferije na periferiju je relativno ok.

neka zaposle neke iz partije. malo im pokazu kako se vozi i neka teraju. samo da ih lepo plate.

kad je borba gde ce guzica da sedne u upravu, ne moze da se zivi, kad treba da se radi ozbiljno, nema ih nigde :dry:

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...