Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

kako planirate trasu kad je potrebno presedanje, eway.rs ? pogubih se juce zesce.

ima li neki sajt kao busevi.com, ali da mogu da unesem i vidim na mapi dve linije i mesto gde se one seku ?

Link to comment

moovit. ponudi ti nekoliko opcija, srachuna minutazu za peshke i busom i kombinacije, kaze ti kad da izadjesh, kad da presednesh, sve lepo. ja vrlo zadovoljna, uspela sam da odem na neka neverovatna mesta u gradu dje nisam nikad bila i ne bih nashla sama ni za pare biggrin.png

 

mobilnim naravno, na gps.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Konacno sam ukapirao kako da odradim ono sto hocu, tj da unesem 2+ linije na mapi i vidim gde se seku/prilaze blizu.

Moze na eway.rs, samo mora da se prebaci sa mobilne na full verziju. Zatim se klikne (highlight-uje) ikonica autobusa sa leve

strane i onda postoje dve pozicije na ekranu za skrol. Jedna skroluje samo mapu, a druga celu aplikaciju. Kad odradis ovo drugo,

skroz na desnoj strani se nalazi kvadratic za svim linijama u gradu. Cekiras one koje ti trebaju i to je to.

Prosto ko pasulj :rolleyes:

 

Hvala za moovit i planplus, nisam znao za njih. Mozda budu od neke koristi u buducnosti.

Edited by BOOGIEMAN
Link to comment

Placeno kart.br. 535604_4517 / JAVNI PREVOZ - 90 MIN / BELGRADE RS / RSD 1,00 / Raspolozivo: RSD 252,25 Vasa mtsBanka

I dalje traje promocija

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...