Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

koja poruka se pokazuje kontroloru? da je naplaćeno sa računa određen iznos u korist busplusa? dajte onda da napravimo fake message app koji će da lažira poruku koju pokazuješ kontroloru.

Link to comment

A ne, nije bitan sms. Kontrolori prislanjaju platnu karticu na svoj uređaj.

 

Quote

Prilikom kontrole karata neophodno je na zahtev kontrolora prisloniti platnu karticu na kontrolorski uređaj kako bi se proverilo da li je plaćena elektronska vremenska karta.

 

Link to comment
24 minutes ago, gospa buba said:

odlichno.

sent from bubamoto
 

 

zaista odlicno. pa softver ocita i stanje na racunu i sve sto se moze ocitati sa platne kartice + sto neko lepo primetio: sa druge strane kartice u situaciji ocitavanja je goran vesic :D

Link to comment
4 minutes ago, Pontijak said:

 

zaista odlicno. pa softver ocita i stanje na racunu i sve sto se moze ocitati sa platne kartice + sto neko lepo primetio: sa druge strane kartice u situaciji ocitavanja je goran vesic :D

 

prva asocijacija:

16081423_b6f1_1024x2000.jpg

 

ali sam ipak siguran da su oni koji izdaju master ozbiljni i da prosto nema šanse da bi bilo šta moglo da se desi tom prilikom. pogotovu ne da dobiju stanje na računu. to već verovatno imaju sa raznih drugih strana. :)

 

Link to comment
5 hours ago, Valkyrie said:

Brt, evo, lično jutros ovo dobijem uz fiskalni:

P_20180822_160425_vHDR_On_1.thumb.jpg.58176d52a5f60912504824d17d2f7ba5.jpg

A ja se toga slepo pridržavam, evo vidiš koliko i na forumu volim da pomognem. 

:lolol:

Link to comment
On 19.8.2018. at 23:00, Valkyrie said:

.. 

žao mi je što je ispalo kako je ispalo. pokušao sam da predočim većinski stav mojih vršnjaka. ranije sam pisao o tome kako smatram izuzetnom  nepravdom da se ja i moja gospođa godišnje vozimo koliko hoćemo i ovamo na jug do brajkovca za cenu jednomesečne tarife za nezaposlenog. da je dovoljna privilegija bila tih 1100 dinara. dodatno, oslobođen sam plaćanja "peronske karte". tako da, praštaj, nisam imao nameru da vam stajem na žulj.

 

dodatno, nije za ovaj topik. ne volim kada se na forumu odluta na levu stranu pa se, recimo, na topiku o kosovu debatuje o srbiji u WW1. ako bude reakcije, prebacite gde treba. rad se o podilazenju penzionerima davanjem popusta u radnjama pa ja 6 dana mesečno imam mogućnost da 10% jeftinije pazarim TV, laptop, zamrzivač, pivo, kulen, hranu za pse......niko drugi nema to pravo. možda tupim ali, meni to ima elemente diskriminacije, neravnopravnosti.

Link to comment

Pretpostavljam da nisi ni video šta sam napisala pre edita. Ništa slično tome što si izgleda pomislio tj zaključio iz postova Namenskog i Timija.

Bila sam napisala nešto za šta sam saznala da je netačno tek nakon što je post uveliko otišao.

Žao mi je što si pomislio da ti nešto prebacujem, zaista nisam, tim pre što imam i ja roditelje-penzionere.

Link to comment
13 minutes ago, djordje geprat said:

žao mi je što je ispalo kako je ispalo. pokušao sam da predočim većinski stav mojih vršnjaka. ranije sam pisao o tome kako smatram izuzetnom  nepravdom da se ja i moja gospođa godišnje vozimo koliko hoćemo i ovamo na jug do brajkovca za cenu jednomesečne tarife za nezaposlenog. da je dovoljna privilegija bila tih 1100 dinara. dodatno, oslobođen sam plaćanja "peronske karte". tako da, praštaj, nisam imao nameru da vam stajem na žulj.

 

dodatno, nije za ovaj topik. ne volim kada se na forumu odluta na levu stranu pa se, recimo, na topiku o kosovu debatuje o srbiji u WW1. ako bude reakcije, prebacite gde treba. rad se o podilazenju penzionerima davanjem popusta u radnjama pa ja 6 dana mesečno imam mogućnost da 10% jeftinije pazarim TV, laptop, zamrzivač, pivo, kulen, hranu za pse......niko drugi nema to pravo. možda tupim ali, meni to ima elemente diskriminacije, neravnopravnosti.

 

 

ja ne vidim nikakvu diskriminaciju u toj ceni godisnje karte za penzionere i te popuste, pa valjda su ljudi zasluzili da imaju makar neki popust za nesto u toj poslednjoj etapi zivota, ceo radni vek im se odbijalo od plata za sve moguce doprinose itd itd. meni je mnogo, mnogo veca diskriminacija bedna penzija za vecinu penzionera u ovoj zemlji, poptuno urusavanje ljudskog dostojanstva u starosti

Link to comment
5 minutes ago, Pontijak said:

 

 

ja ne vidim nikakvu diskriminaciju u toj ceni godisnje karte za penzionere i te popuste, pa valjda su ljudi zasluzili da imaju makar neki popust za nesto u toj poslednjoj etapi zivota, ceo radni vek im se odbijalo od plata za sve moguce doprinose itd itd. meni je mnogo, mnogo veca diskriminacija bedna penzija za vecinu penzionera u ovoj zemlji, poptuno urusavanje ljudskog dostojanstva u starosti

smatram da je bila dovoljna beneficija koju sam imao pre 65. godine. 1100 dinara mesečno. mada, ovi ovde moji straci seljaci, paćaju ako idu od belanovice do ljiga ili aranđelovca. ako su iz ovog sela gde boravim, nema ničeg pa mene ponekad zamole da ih prevezem do belanovice (5 kilometara). srbija iz budžeta dotira beograd, beograd dotira GSP, on dotira mene. na to mislim. bold je isto tema.ne svima nego sirotinji.

 

kada sam pomenuo diskriminaciju, mislio sam na ovo drugo. roditelji nemaju popust od 10%  na dečje stvari u radnjama u dane kada im legne dečji dodatak, sirotinja nema pravo na 10% popust na hleb, mleko i meso kada im legne socijalna pomoć. nije u redu da se meni pivo naplati 45 a onom iza mene 50. samo zato što sam penzioner.

 

 

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

 

kada sam pomenuo diskriminaciju, mislio sam na ovo drugo. roditelji nemaju popust od 10%  na dečje stvari u radnjama u dane kada im legne dečji dodatak, sirotinja nema pravo na 10% popust na hleb, mleko i meso kada im legne socijalna pomoć. nije u redu da se meni pivo naplati 45 a onom iza mene 50. samo zato što sam penzioner.

 

 

 

da, sada razumem sta ste zeleli da kazete :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...