Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Quote

Danas počinje Belgrade Beer Fest 2018 i kao i prethodnih godina dolazi do promena na trasama gradskog prevoza 1527E35436084704706 и 707. Promena se odnosi na dane: 15/16.8, 16/17.8, 17/18.8, 18/19.8 i 19/20.8.2018. u periodu od 17h do 6h.

  • Vozila sa linija 15, 84, 704, 706 i 707, na delu od Brankovog mosta do ulice Trešnjinog cveta, u oba smera saobraćaju Bulevarom Mihaila Pupina i ulicom Trešnjinog cveta i dalje redovnom trasom;
  • Vozila sa linija 27E, 35 i 43, će se u oba smera, umesto ulicama Bulevar Nikole Tesle i Ušće, kretati Bulevarom Mihajla, Milentija Popovića, Vladimira Popovića do terminusa Novi Beograd/Blok20/;
  • Vozila sa linije 60 će se u smeru ka okrentici kretati: Brankov most – Milentija Popovića – interna saobraćajnica – Vladimira Popovića – Zemunski put – Brodarska i dalje redovom trasom.

Inače, ko ima MasterCard, može sredom i subotom da se vozi za jedan dinar

Link to comment

Kako to, kartica u GSP?

 

A jel ima nekih dodatnih polazaka oko ponoci i kasnije, a da nisu nocni.. Idem nocas na brejkerse koji zavrsavaju oko ponoci. Pa dali da uopste razmisljam o prevozu ili sednem ko covek u cargo koji daje i neki dodatni popust.

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

Kako to, kartica u GSP?

 

A jel ima nekih dodatnih polazaka oko ponoci i kasnije, a da nisu nocni.. Idem nocas na brejkerse koji zavrsavaju oko ponoci. Pa dali da uopste razmisljam o prevozu ili sednem ko covek u cargo koji daje i neki dodatni popust.

prisloniš master validatoru, skine ti dinar sa računa

Link to comment

ja juce bas videh neku zenu sa karticom(bankovnom) na validatoru i sve ubedjujem sebe da sam istripovao! :D

znam da su bile najave ali uopste nisam ispratio kad je to zazivelo

 

a sto dinar? promo akcija?

ako da, za koga/sta?

Link to comment
6 minutes ago, renne said:

prisloniš master validatoru, skine ti dinar sa računa

 

E svasta. Hvala sto si podelio. Od kada je to i do kada traje?

 

Kad sam prelazio u banku dali mi i Visu i Master i jos jednu. I malo malo pa negde neka akcija sa odredjenom karicom. Npr car:go je davao 50% za placanje masterom

Link to comment
Just now, renne said:

važi to za master već godinu dana, od kada su izmenili validatore

a dinar će biti narednih mesec dana, promo akcija

 

Bio si brzi. 

 

A godinu dana vec ima to za 1 din? Jbte...

Link to comment
11 minutes ago, gospa buba said:

neb ja ni dinu prislonila na gracki autobus, pusti ti to rolf.gif

 

i ti si ponosni ekskluzivni vlasnik poshtanske dine? hihi.gif

 

 

 

 

 

ne bih ni ja ali osecam se diskriminisanim jer nemam tu mogucnost, ja kao afroamerikanac u zadnjem delu autobusa u doba segregacije :D

 

ma meni je postanska dina jedina kartica koju posedujem jer mi je kombinatska platica jedini prihod koji prihodujem

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...