Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

15 minutes ago, Delija67 said:

Jel bezbedno to sa karticom? Jel mogu da skinu vise i da te oteraju u minus?

 

Uzmi u obzir da je s druge strane validatora Vesic pa razmisli jos jednom o ovom pitanju :evilsmile:

Link to comment

E, ako je neko probao, kako to sa masterom funkcioniše (u smislu načina upotrebe)? Jel se prvo prisloni master pa bus+ ili se nešto odabere u meniju na validatoru ili šta?

Ili, da preformulišem, kako validator i master kartica "kažu" tvojoj bus+ kartici da si platio vožnju? Ili bus+ kartica i ne učestvuje u igranci, al kako onda kontrola zna da si platio?

Link to comment
 

ne bih ni ja ali osecam se diskriminisanim jer nemam tu mogucnost, ja kao afroamerikanac u zadnjem delu autobusa u doba segregacije [emoji3]

 

ma meni je postanska dina jedina kartica koju posedujem jer mi je kombinatska platica jedini prihod koji prihodujem

ja sam ona chupava pored, repujem i heklam hihi.gif

 

zbilja, kako ridza zna da je placeno? ochita kod sebe? to je suvishe ochitavanja mojih privatnih stvari za moj ukus ph34r.gif

 

sigurno je nekako korelisano drugachije, mora biti :unsure:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, jezovuk said:

E, ako je neko probao, kako to sa masterom funkcioniše (u smislu načina upotrebe)? Jel se prvo prisloni master pa bus+ ili se nešto odabere u meniju na validatoru ili šta?

Ili, da preformulišem, kako validator i master kartica "kažu" tvojoj bus+ kartici da si platio vožnju? Ili bus+ kartica i ne učestvuje u igranci, al kako onda kontrola zna da si platio?

 

Ja zamisljam da se samo prisloni, on uzme dinar. I kad naidjes kontrola das im karticu... Al kako onda vide to mi je misterija :D Al rene zna verujem...

Link to comment

Pa valjda moras da imas karticu koja radi bez pina. Takve su vecina u poslednje vreme... Meni se to ne dopada, al valjda je nesto ograniceno na 2000 din ili kolio vec da se tako moze placati. Al kako neko nadje. lako ce dve po dve da poskida.

Link to comment
6 minutes ago, Timmy said:

Pa valjda moras da imas karticu koja radi bez pina. Takve su vecina u poslednje vreme... Meni se to ne dopada, al valjda je nesto ograniceno na 2000 din ili kolio vec da se tako moze placati. Al kako neko nadje. lako ce dve po dve da poskida.

1000

Link to comment

Again, kako kontrola zna? Uvidom u transakcije na mojoj master kartici? Ili bus+ ima special deal sa masterom/bankama da kontrolor može da vidi samo bus+ transakcije na masteru? Jedino ako je to u pitanju.

Edited by jezovuk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...