Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Čekao ženu ispred gornjeg perona. Prišlo je bar pet taksista da zagledne da vidi da nemam aplikaciju. U jednom trenutku su se parkirali dvojica tako da su me zagradili da ne mogu da izađem. Tad sam skapirao šta proveravaju i nije mi bilo svejedno. Mogu da zamislim kako je nekome ko vozi za cargo.

Link to comment

Pa da, tako nekako. Meni je telefon bio u ruci, ali verovatno i cargo vozači znaju, pa kad čekaju mušteriju sklone telefon iz nosača. Prvo nisam imao pojma šta prolaze svaki čas i gledaju (otvoreni mi svi prozori bili, bilo vruće). Posle kad su me zagradili, setim se, jbg, da su se neki iz car:go žalili da prepoznaju na telefonima i tabletima aplikaciju i da im onda prave neprijatnosti. Nije mi bilo ni na kraj pameti.

Link to comment
39 minutes ago, gospa buba said:

kapitalizam bato

+ мафијизам сестро: таксисте и адвокате ни један режим од како паде мрски комунизам, није смео ни да такне :fantom:

Link to comment
36 minutes ago, namenski said:

+ мафијизам сестро: таксисте и адвокате ни један режим од како паде мрски комунизам, није смео ни да такне :fantom:

 

pa u mrskom komunizmu su taksisti i advokati bili na dnu lestvice ishrane u strukturi udbe™

Link to comment
3 minutes ago, Pontijak said:

 

pa u mrskom komunizmu su taksisti i advokati bili na dnu lestvice ishrane u strukturi udbe™

Некада се говорило ''на кратком поводцу'' :fantom:

Link to comment
Pa da, tako nekako. Meni je telefon bio u ruci, ali verovatno i cargo vozači znaju, pa kad čekaju mušteriju sklone telefon iz nosača. Prvo nisam imao pojma šta prolaze svaki čas i gledaju (otvoreni mi svi prozori bili, bilo vruće). Posle kad su me zagradili, setim se, jbg, da su se neki iz car:go žalili da prepoznaju na telefonima i tabletima aplikaciju i da im onda prave neprijatnosti. Nije mi bilo ni na kraj pameti.


Ovo isto se desava na aerodromu na Baliju za Uber. Bilo je i slucajeva premlacivanja Uber vozaca od strane lokalnih taksista. Sto nije ni cudo, posto za neke kratke destinacije naplacuju i po deset puta manje od taksija.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

Jutros fešta na okretnici na Zvezdari, zamenske 28A ni na puškometu, otpravnik pojma nema, naravno nigde ni cedulje da je zbog radova u Takovskoj ukinuta 40A. Jedinu cedulju sa obaveštenjem o privremenom ukinuću stanice  sam video na stanici u Cvijićevoj, na uglu sa Jaše Prodanovića.

Link to comment
17 hours ago, namenski said:

Некада се говорило ''на кратком поводцу'' :fantom:

 

a kada nestali oni koji drze povodac gle cuda poceli da se ponasaju kao kerovi pusteni s povodca :D

Link to comment
On July 31, 2018 at 7:26, Lezilebovich said:

Prilikom registracije ostavis i podatke o kartici, nakon voznje oni skinu pare bez ikakve tvoje dodatne aktivnosti , mislim da je timmy malo nejasno napisao

Hvala ti. Pretpostavljam da je sistem provereno bezbedan, da ne mogu baš da skinu koliko hoće bez tvoje autorizacije?

Link to comment

Od danas pa do 21.12.2018 ukinuti tramvaji 12 i 13. Uveli trajvan 12L1 Omladinski stadion - NBGD i bus 12A BBrdo - (ex) glavna železnička. Radovi na potezu BBrdo-most na Adi (Topčiderska reka), pretpostavljam u sklopu spajanja na Đilasa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...