Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

sad citam tekst, jbt, i dalje ce samo pojedinacne karte vaziti za nocni prevoz, imao/nemao pers. kartu. :isuse:

Papirnim kartama za pojedinačne vožnje objašnjenje nije potrebno. To su iste stare karte koje su sada u opticaju. Ubuduće, one će se po sadašnjim cenama, barem u prvih šest meseci, prodavati isključivo kod vozača. Jedine su koje će važiti u autobusima na noćnim linijama.
ceo tekst Edited by holden kolfild
Link to comment
Moja je stvar koju ću kartu da kupujem i da izračunam šta mi se i kako isplati. A od ove reforme očekivala najviše to. Da ne moram da otkucam tri karte u jednom smeru, i isto toliko u supotnom, kad mi vožnja ukupno traje maksimalno sat vremena.Ali, ne - to se ne isplati.
apsolutno se slazem, zato sam se i zapitala da li se ne isplati vise kupovati mesecnu.
Link to comment
Od danas počinju da se prodaju regularne markice, od 29. kreće upotreba elektronskih karata? I šta sad, da se vadi nova ili da se kupi markica za staru :unsure:
Ma sistem pocinje da vazi "punim kapacitetom" tek od nove godine...Oni sad krecu jer treba svi da zamene postejece povlastice.Jbte znaci moja keva koja je penzos mora opet u red, srecom pa nije panicar nece da pojuri odma....
Link to comment
Misliš na uštedu ostvarenu kupovinom par hiljada automata za očitavanje i dopunjavanje ili kupovinom par hiljada GPS čitača ili na uštedu ostvarenu ugradnjom klima u vozila?
Ne, bre. Sami su rekli da će ostvariti uštede zbog satelitskog praćenja linija, te boljeg organizovanja, polazaka i vozila, poboljšane naplate...Tvrdim da će za 6 do 12 meseci povećati cene, a moguće i odmah, promenom načina naplate (kao što telekom skrati trajanje "impulsa" očas posla, a cena kao ista), uvođenja karti koje važe 2-3 sata, dnevnih karti od 500 din i slično, samo da bi stranci-ulagači što pre videli svoj profit.Mene zanima da li će onaj ko ide jednom linijom na posao i dalje moći da računa da će ga dnevni prevoz koštati 100 dinara (tamo i nazad)?Zanima me kada će u svakom vozilu stajati jasno istaknut broj telefona ili e-mail adresa na koju mogu odmah da prijavim stoku koja, kao danas, u novom trolejbusu 29 koji ima klimu, na 40 stepeni, istu ne uključuje.
Link to comment

Sinoc oko 21h radilo grejanje u tramvaju 14 U dva`espetici sam vid`o natpis obicnim flomasterom (ne onim markerom, grafitaroskim) iz prosle godineIsto u dva`espetici zna da fale po dva ili tri mesta za sedenje, makar ima vise mesta za stojanje

Link to comment

Ko god je pravio sajt i baze za busplus.rs, može opasno da nadrlja, ako ga neki korisnik koji se upravo registrovao na sajtu i online popunio zahtev za izdavanje personalizovane beskontaktne smart kartice tuži zbog nepostojeće zaštite ličnih podataka korisnika.Naime, pri registraciji vam se otvara PDF verzija za štampu obrasca, pri čemu imate svoj ID u gornjem levom uglu, koji odgovara ID broju u HTML zapisu na browseru. Taj obrazac se inače predaje za dobijanje kartice na mestima gde se to inace radi. Malo se igrajte, pa promenite broj u zapisu i tako će vam iskočiti neki drugi sugrađanin koji je uradio isto što i vi - ostavio lepo svoj jmbg, adresu, broj mob i fixnog telefona.Evo blanko PDF obrascaZamenite u browseru brojku 340 sa 335 recimo :blink: No comment

Edited by Lynn
Link to comment

Debili :isuse: .Što se tiče klima, izgleda da su u neke buseve ugradili neke nove klime - Thermo King. Vozio sam se japanskom 95-icom i unutra je bilo baš hladnjikavo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...