Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

1 hour ago, Timmy said:

Plan plus ladno kao najbrzu opciju daje da se ide sa 47/48 do Slavije, pa onda na 36 do Palate pa tu na 511... Stim sto bih ja u tom slucaju isao do Fransa, pa se tu spustio na 55 ili eventuialno 46 do sajma i tu cekao 511 koji je izgleda brzi od 512 koji ide preko Brda i sporiji je...

 

Moj savet je to, caskom ces sa Kanareva doci do Fransa, tu se spusti na autoput i hvataj 55 do sajma. Pa onda na 511.. Sve brzi prevozi i lako ces stici...

511 mi svakako odgovara i piči brzo i ima malo stanica...

Link to comment

@Frank Pembleton

54 ti je najbolja varijanta

ide sa kanarevog, ali ne ide ka gradu, nego preko rakovice tako da mnogo brze stigne

istina ne ide bas do sremcice, ali ide dole ka makisu, jednim delom trase putem zeleznik -sremcica, tako da tu bilo gde  mozes presesti na 511

 

ja sam ranije uvek tako isao sa kaanrevog, ubedljivo je najbrze

jedino sto je 54 bas retko isla, tipa na pola sata

Link to comment
4 hours ago, Timmy said:

Ja koristim cargo. Odlicni su u svakom smislu.

 

Pre neki ulazim u Cargo, i nakon što sam rekla adresu i još jedno dve tri odrednice, taksista me pita gde je to i ako nije problem da ga navodim, jer ne zna baš tačno.

Ipak bio je vrlo ljubazan i izvinjavao se onoliko što ne zna gde da vozi.

 

Sve ostalo čista desetka: naručivanje i naplata sa mobilnog direktno sa računa, bez operatera i čekanja, bez jel imate sitno i sl.

 

Link to comment

Cargo je OK. Vozači ne divljaju (verovatno im prate brzinu), trude se da ostave utisak, naravno, duže se čeka. Po mom iskustvu više ima problema da dođu do vas pošto ne znaju tačno kako idu jednosmerne ulice i sl. Prosto, vozači su manje iskusni (doduše, i vozila su im manje izakana). Cena nešto niža od regularnog taksija, ponajviše zahvaljujući jeftinijem startu.

Link to comment

Ja nisam imao problema da ne znaju da dodju ili odu gde treba. I svi su koristili neke aplikacije za navigaciju (doduse samo sam 4-5 pita koristio, pa mi i nije neki uzorak)

Link to comment

Prilikom registracije ostavis i podatke o kartici, nakon voznje oni skinu pare bez ikakve tvoje dodatne aktivnosti , mislim da je timmy malo nejasno napisao

Edited by Lezilebovich
Link to comment
4 hours ago, Lezilebovich said:

Prilikom registracije ostavis i podatke o kartici, nakon voznje oni skinu pare bez ikakve tvoje dodatne aktivnosti , mislim da je timmy malo nejasno napisao

 

Tako se placa kof njih. A ne znam sta sam drugacije napisao :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...