Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

6 hours ago, kurjak92 said:

Jbt jeste on

 

 

Znači da su ispitali sve detalje i vratili ga na posao posle onoga u aprilu što je tukao maloletnika pred kamerama dok ga nije onesvestio.

 

Quote

U tuči putnika i kontrolora "Bus plusa" u autobusu na liniji 581 kontrolor je prekoračio ovlašćenja i biće udaljen sa radnog mesta dok se ne ispitaju svi detalji ovog događaja, rečeno je "Blicu" u kompaniji "Apeks".

 

Edited by IvanIvan
Link to comment

Pocev od 16. juna vozovi Beograd-Bar-Beograd polazice sa medjunarodne stanice Topcider - Gare de Montenegro. Utovar automobila na autovoz se obavlja u istoj stanici 2 sata pre polaska. Do stanice iz centra grada saobraca samo tramvaj 3.

 

Od 1. jula medjunarodni vozovi za dvoglavu monarhiju polazice sa Semlin Bahnhof. Javni prevoz do grada busevi 15, 45, 78.

Link to comment

da jedu govna srbi. ako!

 

prvo 15 da se skrati, u periodu prilagodjavanja. posle sva tri da se svedu na nivo onih minibuseva za desetoro, kao 34 i 36 sa prokopa. to ce cenim biti taman beogradjanima. i onda da slushamo josh jedan krug kako ih je tito usrao :s_w:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

za mene seljaka ovo topcider - gare de montenegro deluje bas onako svecki

skoro kao kad je velja uveo autobus atenica - subotica (via cacak & beograd) 

cudi me da vozovi ne krecu iz rakovice, to bi put vozom skratilo za oko sat vremena (toliko je obicno trajao ulazak voza svaki put kad sam dolazio u beograd od rakovice do glavne), a onda bi se vucic mogao pohvaliti da kao nikad pre u novijoj istoriji put beograd - bar traje svega 20 sati

Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

a shta smo zgrishili nedeljom, zna li se? mislim, kome je crkva daleko, i te stvari :unsure:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

E svasta. Pa u crkvu se ide peske. Bos.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...