Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Quote

– Нaмeрa je билa дa сe нa кoнкрeтним мини-лoкaциjaмa, нa пeт aутoбуских стajaлиштa сaглeдa мoгућнoст прoстoрних интeрвeнциja и спрoвeду свe фaзe oбликoвaњa  прoстoрa, oд aнaлизe лoкaциje, aнкeтирaњa грaђaнa, идejних рeшeњa, jaвнe рaспрaвe дo рaзвoja прojeктa и рeaлизaциje, сa нaмeрамa дa сe тoкoм рaдиoницe прeиспитa мoгућнoст брзoг, aли прoфeсиoнaлнoг прoстoрнoг рeшeњa кoje ћe ствoрити или бaр нaзнaчити мoгућнoст квaлитeтниjeг и хумaниjeг кoришћeњa jaвнoг прoстoрa – истакао је Фолић.

Он је додао да су тoкoм три дaнa интeнзивнoг рaдa, уз сaрaдњу ђaкa, прoфeсoрa и запослених OШ „Влaдa Oбрaдoвић Кaмeни”, aрхитeктe успeлe дa рeaлизуjу свoje зaмисли и пeт нoвих и другaчиjих aутoбуских стajaлиштa сада сaчeкуje путникe нa рeлациjи Сурчин – Лeдинe – Нoви Бeoгрaд – Зeлeни вeнaц. 

Intenzivni rad:

2b8f4ba8a86647f5562f01b6094e94e0_4354764

 

Rezultat naravno nije izostao:

2b8f4ba8a86647f5562f01b6094e94e0_1546098

 

:rolf:

Link to comment

:lolol:

jel se sećate kad su prvi put bili izbori, kad je bila rokenrol stranka... bila je i stranka, ne sećam se da li univerzalistička ili mi se pomešalo. njihova predstavnica je iskoristila ono vreme na rtsu, pa je pričala da će njihov stranački rad biti inspirisan dečjim crtežima zato što su deca nesputana i maštovita... hamburgeri s očima, stepenice za nebo i tako dalje

 

hteli smo višepartijski sistem eto najzad pravih rezultata :lol:

Edited by slepa živana
Link to comment

jesu oni normalni? a da se napravi stajalishte za 20 ljudi mozda, da mogu da stanu ispod da im ne curi zavrat i ako moze da ne bude providna streha? mislim, izdrzace se po tom mraku nekako unsure.gifdry.png

 

idioti. siti i napiti, nema drugih objashnjenja, namiri idiota i poshalji ga u svet da reshava probleme s_w.gif

 

ja mislim da se zaposle osobe da dodaju pojedincima pojedinachne kreirane kishobrane, da svako bude individualan i kreativan dok cheka, pa kad krene, da vrati? a to je onda zajednishtvo, kad vratish -_-

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment
On 23.5.2018. at 19:33, slepa živana said:

:lolol:

jel se sećate kad su prvi put bili izbori, kad je bila rokenrol stranka... bila je i stranka, ne sećam se da li univerzalistička ili mi se pomešalo. njihova predstavnica je iskoristila ono vreme na rtsu, pa je pričala da će njihov stranački rad biti inspirisan dečjim crtežima zato što su deca nesputana i maštovita... hamburgeri s očima, stepenice za nebo i tako dalje

 

hteli smo višepartijski sistem eto najzad pravih rezultata :lol:

 

:laugh: ee podsetila si me na nju. ona je bila kasnije, ne znam tacno na kojim izborima, al se secam ekipe s kojom sam umirala od smeha na njeno tv predstavljanje, i to def. nije bilo 90. ima je na netu. bolesna zena. al kad zanemaris to, onda je smesno i dalje :D 

kladila bih se da je ljilja, a ono milja obradovic univerzonka.

https://univerzonka.wordpress.com/biografija/

 

Edited by darling
Link to comment
 
[emoji23] ee podsetila si me na nju. ona je bila kasnije, ne znam tacno na kojim izborima, al se secam ekipe s kojom sam umirala od smeha na njeno tv predstavljanje, i to def. nije bilo 90. ima je na netu. bolesna zena. al kad zanemaris to, onda je smesno i dalje [emoji3] 
kladila bih se da je ljilja, a ono milja obradovic univerzonka.
https://univerzonka.wordpress.com/biografija/
 
fantastichno :ohmy:

'sad je vakat ko ce plakat'
govorio djedo milija :D

ja sam sad sve to prochitala :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment
4 hours ago, darling said:

 

:laugh: ee podsetila si me na nju. ona je bila kasnije, ne znam tacno na kojim izborima, al se secam ekipe s kojom sam umirala od smeha na njeno tv predstavljanje, i to def. nije bilo 90. ima je na netu. bolesna zena. al kad zanemaris to, onda je smesno i dalje :D 

kladila bih se da je ljilja, a ono milja obradovic univerzonka.

https://univerzonka.wordpress.com/biografija/

 

periodizacija mog ljubavnog života :rolf:

Link to comment
On 26.5.2018. at 15:33, El Guapo said:

Jel nezvanično krenuo letnji red vožnje, prevoza niđe, niđe!

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 

 

Prevoz je nikad gori

 

 

Link to comment

Pre neki dan sam krenuo ka gradu oko 11 izjutra, nasao slobodno mesto u busu i shvatio da mi se to dosta dugo nije desilo. Cudan osecaj.

Edited by Malvo
Link to comment

i ja imam utisak da je losiji prevoz po gradu

23 i 37 npr cesto koristim, 23 se pojavljuje u znacajno duzim intervalima

za 37 nisam siguran, jer ona ide bas cesto, ali mi se cini da nikad guzve u njoj nisu bile kao poslednjih dana

 

 

sa druge strane prigradski saobracaj razbija :D

makar ovaj prema obrenovcu

nikad vise buseva, svi novi, prilicno cisti :O , nema guzve, klime rade

neverica

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...