Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

pa dobro. mislim, igrachka je dovoljno zanimljiva. mogu chak i da sedim kotkuce i gledam kako idu autobusi [emoji3]

 

mislim, da se nachelno slozimo oko toga.

 

najbitnije je kad mogu jasno da vidim da je neshto josh u surchinu ili batajnici, da imam vremena da plachem...

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Pro tip: planplus aplikacija je dosta zgodna za posete nepoznatim delovima grada. Zna adrese, ume da nacrta kuda ide koja gsp linija, zna sve stanice gspa i koji sve bus/tram/trola staje na kojoj stanici. Odlichno u kombinaciji sa bus+ appovima.

 

Bonus: validator u vozilu ume da pokaže listu stanica te linije. Treba pritisnuti kružić sa mapolikom ikonom u gornjem desnom ćošku. Kontam da većina zna za ovo, al možda sam nekom otvorio oči.

 

Otkad znam sve ovo, presedam kao pro.

Link to comment
18 hours ago, hazard said:

Već drugi put viđam na studentskom trgu neki MAZ trolejbus. Odskače vizuelno dosta od ostalih. Je li to nešto novo na probi, ili neki zaostali primerak od ranije?

 

Ako je MAZ, verovatno je nekakva proba. UBR, na kojoj liniji je bio? Steyr-Graff dobijen donacijom je rashodovan još poodavno, u saobraćaju su tri-četiri stare zglobne Trolze, nekoliko solo Belkomunmaša iz tzv. Bonito serije, par zglobnih Belkomunmaša i crveni belorusi, bar koliko ja znam.

Link to comment
29 minutes ago, ajgor said:

 

Ako je MAZ, verovatno je nekakva proba. UBR, na kojoj liniji je bio? 

 

29 prvi put kad sam ga video, drugi put ne videh broj linije. I meni se učinilo da je proba jer se sija, izgleda bar iz daleka kao nov.

Link to comment
29 minutes ago, hazard said:

 

29 prvi put kad sam ga video, drugi put ne videh broj linije. I meni se učinilo da je proba jer se sija, izgleda bar iz daleka kao nov.

 

Sad nađoh članak u Bljucu, vele da je na probi do maja. I tamo se pominje da je na liniji 29.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...