Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

41 minutes ago, renne said:

ne, može samo da pokazuje koliko je km udaljeno vozilo od stanice

to mi ne odgovara, meni lepshe starinski, ovako piljim u kvadrartice i gatam. ali mogu da se trkam s busom, shto je isto kul :happy:

Link to comment

meni ne prikazuje tramvaj 5 u jednom smeru, u drugom fercera. a naucila sam da je prosecna udaljenost izmedju tram. stanica 350 metara. tako nekako i bus. 

dobra je aplikejsn, mozes iz nje da provalis i kad se ceo sistem raspadne, odjednom sva vozila kruze nelogicno na mapi, znaci pozdravi se s prevozom i organizuj se na drugi nacin. moze i da se planira ukrstanje, kombinovanje, trcanje za prevozom, mozes da vidis kolko ide jednih za drugim, i kad se svi utrpaju u prvi, ti sednes u drugi. vrlo korisno. 

Edited by darling
Link to comment

jeste, al ne znas kad ce doci, da l ti se isplati da cekas, nekad ljudi zure da stignu. ovako znas da je tu odma iza coska, iako ga ne vidis. optimizovala sam sebe u gspu otkako gospodarim tom aplikacijom. 

Link to comment
1 hour ago, darling said:

. moze i da se planira ukrstanje, kombinovanje, trcanje za prevozom, 

 

Ovo je meni naročito korisno. Npr. recimo da mi najviše odgovara da idem 28icom, ali mogu 77icom pa peške (ili presedanje na 41). Čekam dugo prevoz, vidim ide 77ica. Onda je dilema da li da uđem u nju, ili da ipak čekam 28. S aplikacijom mogu da vidim da li je 28ica krenula i ide odmah iza nje, ili da ipak sednem u 77.

Link to comment

Izgleda da će biti predizbornog otvaranja stajališta, juče su posle 40+ godina posekli metalnu pečurku na okretnici trola u Čingrijinoj, a i namerili su se da nanovo postave nadstrešnicu kod Šabačke. 

Link to comment
5 minutes ago, ajgor said:

 posle 40+ godina posekli metalnu pečurku na okretnici trola u Čingrijinoj, 

 

To nije moja okretnica :mad: 

 

Ja se i dalje nisam navikao što u Čingrijinoj više nije kocka

Edited by hazard
Link to comment

https://vozdovac.rs/2018/02/01/produzenje-autobuskih-linija-401-402-i-409/

 

Ja u ove buseve ne smem da ulazim, na tim linijama se svi međusobno poznaju i imaju dobrodošle i nedobrodošle putnike.

Nekoliko puta sam se vozila busom br.33, pa kad putnici u velikom broju krenu da izlaze na Trošarini, ovi iz Kumodraža se zgranjavaju i viču- šta ste ušli u trijestrojku kad ona ide za Kumodraž, čekajte tramvaj! 

 

Kako bi obezbedili 100%SNS glasačko telo u Kumodražu, mogao bi Gradski sekretarijat za saobraćaj da autobusima na linijama 33 (Kumodraž), 401, 402, 409 (Jajinci etc.), smanji broj stanica, a naročito da ukine stajalište na Trošarini, na koje su stanovnici Kumodraža 1 i 2 posebno kivni, odn. da trocifreni busevi ne staju u Bulevaru oslobođenja. Najidealnije bi bilo da poslednja stajališta budu pre Trošarine  i pijace Banjica,  a potom bez stajanja da prozvižde niz Vojvode Stepe i Bul. oslobođenja do Slavije.

 

 

Edited by halloween
Link to comment

Skini i onu drugu... ta je dobra da dobijes spisak stanica po brojevima, sto nema na zvanicnoj aplikaciji. Na njoj imas preko lokacije da to odredis, ali meni to iskljuceno, pa mi lakse preko ove druge. A bas je nesto mini sa memorijom, pa ne smeta. Plus sto kod ove zvanicne ne mozes da nadjes neku koja nije u tvojoj blizini, a treba ti npr. zbog presedanja

 

A generalno je odlicna ova busplus aplikacija. Ja ne koristim mnogo prevoz, ali kad god koristim budem zadovoljan koliko mi olaksa u trenutku. Pa cak i samo psiholoski kad idem gde ima dosta prevoza i znam da ce naici ubrzo, al volem da saynam da li je to za 30 sekundi ili 3 min. Za 3 min, obavim 2 teoefonska :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...