Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ovamo kod mene od nove godine ubacili nove buseve :O

bila prica jos pre par meseci da ovu i jos nekoliko linija (moguce ceo gspov pogon koji vozi na juznu stranu grada) treba da preuzmu privatnici

 

ali ovo nisu privatna, vec gspova vozila (osim ako sam prevideo, a sumnjam)

 

u pojedinim cak i nema validatora, vozaci ne prodaju karte, a na pitanje sta ako naleti kontrola, odmahuju rukom :D

 

jeste da deluju jeftino, jeste ona najgora plastika, ali opet nova vozila i to na ovim linijima... ovo nije moj gsp :(

 

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

ovamo kod mene od nove godine ubacili nove buseve :O

bila prica jos pre par meseci da ovu i jos nekoliko linija (moguce ceo gspov pogon koji vozi na juznu stranu grada) treba da preuzmu privatnici

 

ali ovo nisu privatna, vec gspova vozila (osim ako sam prevideo, a sumnjam)

 

u pojedinim cak i nema validatora, vozaci ne prodaju karte, a na pitanje sta ako naleti kontrola, odmahuju rukom :D

 

jeste da deluju jeftino, jeste ona najgora plastika, ali opet nova vozila i to na ovim linijima... ovo nije moj gsp :(

 

Ne znam gde zivis, i ja sam juzno, i ovi novi autobusi sto su ih uveli nisu GSP kao sto su i rekli da nece biti. A imaju 5 vrata

Link to comment
On 12/30/2017 at 3:28 PM, gospa buba said:

mene zanima chime se zagadjuju kad nemaju nikakve industrije kao ni mi. samo od saobracaja?

Zato što su novim  hotelima I poslovnim zgradama na obali Vardara zagradili prirodni propuh kojim se ventilirao centar grada.

Skoplje na vodi, majku im lopovsku.

Link to comment

nedeljni je juce vazio

ovamo kod mene u selu su isli redovno

mada ovde vikendom kruzi najvise 6-7 buseva tako da to i nije bas merodavno

 

inace, utisak mi je da su vozaci gsp bas nezadovoljni u poslednje vreme

a i ovaj strajk od pre neki dan govori u prilog tome

Link to comment

Moje pitanje vozacima GSP-a je: da li im naredjuju da u vecernjim casovima umesto dva autobusa putnike pokupi jedan, a drugi odmara kod trafo stanice na Julinom i crkve na Padini, ili to sami odluce? Ako je ovo drugo, dabogda im ne upalio, pa morali da cekaju slep sluzbu do ponoci.

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

...a drugi odmara kod trafo stanice na Julinom...

Heh, tamo sam poslednji put bila pre 21 godinu.

Edit. Al da pohvalim izostanak gužve. Od Fontane do Kalenića stigla za 20 minuta.

Edited by pt 2.0
Link to comment

to je u sklopu onog prebacivanja ovih 500 linija sa gsp na privatne

ne znam kako je 601 prosla

ali ovo ovamo za sad deluje odlicno

linija na koju su godinama slali najgore krseve i gomila polazaka otkazivana, sada voze samo novi autobusi po redu voznje :O

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...