Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Kaže mi sad otpravnik vozova na stanici kod Vuka da BG voz od ponedeljka neće biti redukovan, nastavlja redovno da saobraća... Ako je on slagao mene lažem i ja vas...

Link to comment
Just now, Đipalo Junuz said:

Kaže mi sad otpravnik vozova na stanici kod Vuka da BG voz od ponedeljka neće biti redukovan, nastavlja redovno da saobraća... Ako je on slagao mene lažem i ja vas...

a ja vec poceo ozbiljno da treniram kucaposokuca tramovima da se adaptiram na vreme i sta sad, uzaman sam trenirao :8_laughing:

Link to comment

Nempojma. Na stanici u Zemunu nema nikakvih aktivnosti na radovima, ništa se ne dešava... Verovatno je to tumbanje vozova odloženo na neodređeno, i verovatno će da jave danas za sutra :dry:

Link to comment

Latest info: vozove će da razjebu tek kad bude stvarno moralo, tada će polasci biti na svaki sat, iz Batajnice u XX:08, iz Ovče u XX:15. Za sad ostaje redovan saobraćaj, na 15 minuta u špicu, until further notice...

Link to comment

Najavljeno je da vozovi na pruzi BG-bar od ponedeljka idu na Prokop. Al red voznje na sajtu zeleznice ima samo do nedelje... A ono sto sam hteo da pitam povodom toga je ta neka linija 36 koja ide u krug, od zeleznicke, preko mostara do prokopa, pa preko Slavije nazad. Nema informacija o ucestalosti polazaka. Jel koristio neko tu liniju, jel ide u uopste.

A mozda je bolje ko hvata voz na ovoj pruzi da ode tramvajem do rakovice i tamo saceka. Jer dok se dodje do Prokopa, dodje se i do Rakovice. Jedino ak otaj 36 ide redovno i cesto. Al cisto sumnjam.

Link to comment
11 hours ago, Đipalo Junuz said:

Latest info: vozove će da razjebu tek kad bude stvarno moralo, tada će polasci biti na svaki sat, iz Batajnice u XX:08, iz Ovče u XX:15. Za sad ostaje redovan saobraćaj, na 15 minuta u špicu, until further notice...

hvala na ovom infou, zagrejao mi dusu kao sto me grejalo jutarnje sunce dok sam cekao bg voz na svojoj stanici :D

Link to comment

Ne znam ko su izvori prethodno navedenih informacija, ali zvanični red vožnje za sledeću godinu je juče unet u sistem po kojem Bg:voz saobraća na sat vremena.

Brzi i regionalni vozovi za Novi Sad, Suboticu i Šid saobraćaće kao sezonski, dok ne počnu radovi polaziće sa Prokopa, a potom iz Batajnice.

Link to comment

Izgleda mi da su ipak govorili istinu. Da li da učine putnicima ili se plaše da im se to ne odrazi na rezultate beogradskih izbora bg:voz nastavlja da vozi po starom. A posle izbora ima da se svi češemo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...