Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Nisam, fala bobu postoji busplus app, pa sam sedam puta zvao dispečera, pa je ovaj rekao da mu nije jasno šta je sa tim šestokečevima. A i vidim ih kroz prozor kad krenu silaze sa ap.....

Link to comment

Takođe je uočljiv i sve veći stepen nepismenosti na displejima, u poslednjih nekoliko dana sam primetio Mirievo, Bežanisku kosu i Bawicu. 

Takodje je uocljivi i sve veci bol u predelu prepona u vezi sa postovanjem zabrane pusenja ili telefoniranja. 

Link to comment

Takođe je uočljiv i sve veći stepen nepismenosti na displejima, u poslednjih nekoliko dana sam primetio Mirievo, Bežanisku kosu i Bawicu. 

 

Mirievo je posledica neprilagođenog beloruskog displeja, kod njih nema slova j u azbuci. 

Link to comment

Kako vole ljudi da se svađaju sa busplusadžijom u podzemnoj stanici kod Vuka, čudo jedno... Krene od ponizne molbe da pusti da se uđe bez busplusa a završi se verbalnim opštenjem sa bližom i daljom rodbinom...

Link to comment

ГСП је као и раније у временима кризе прибегао опробаном систему конвоја.

Још само да им уведу и полицијску пратњу.

 

ПС није ми јасно како сад не могу да софверски прате да ли има гужвањције на путевима. Раније се дешавало на прометнијим станицама да се појави празан аутобус кад их нема дуже времена, таман и да смањи гужву на закаснеле аутобусе.

Link to comment

Meni se redovno dešava da snimam kako sa druge strane ulice prolaze 4 dvajspetice i 2 trijesdevetke za 20 minuta, dok pola sata čekam nešto od toga.

 

Jutros sam prepešačio pola Bulevara kralja Aleksandra jer tramvaja jednostavno nije bilo. U smeru ka centru ih je prošlo bar jedno 10. 

Link to comment

Uz sva ta očigledna muvanja sa polascima postoji i problem sa brojem vozača, u GSP-u kažu da im nedostaje oko 150 vozača. Kažu da odlaze ljudi napolje da teraju šlepere za nekoliko puta veće pare.

odlaze masovno i kamiondžije i autobusdžije

Link to comment

Vec treci put u poslednjih deset-petnaest dana zaticem jedan ugasen Solaris iza trafo stanice kod okretnice na Banovom brdu otprilike oko pola devet uvece.

 

Za prvu sam mislio da se pokvarila, a onda sam video drugu, a malopre i trecu.

 

Neki jebivetar, da li 52 ili 88, se ladno doveze do krivine, iskljuci autobus i jebem li ga koji moj radi. Sledeci put kad ga budem video, izaci cu, vratiti se i slikati ga.

Edited by Malvo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...