Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Pročitao vest. Plašim se kreativnih načina za rešavanje naplate u Batajnici, Zemun Polju, Zemunu i na Novom Bgd :ph34r: Kavez sa validatorima na ulazu, pa voz stane tačno ispred kaveza? Treba nekako organizovati kontrolisan ulazak ljudi na neograđenu ledinu gde prilaz nije moguć jedino iz podzemnog sveta...

Link to comment

ja ove godine josh nisam dozivela autobus sa klimom. nisam sigurna ni da li treba da zalim, imajuci u vidu onaj divni vonj legionarske bolesti koji vreba po busevima ^_^

Link to comment

Koji genije je smislio da zatvara trake kod Sajma u sred nedelje u sred spica da mi je znati. Navodno zbog ugradnje brojaca.... pa jbt.

Link to comment

Koji genije je smislio da zatvara trake kod Sajma u sred nedelje u sred spica da mi je znati. Navodno zbog ugradnje brojaca.... pa jbt.

užasno je bilo jutros. kolona je bila od stanice na adi do ruske.

 

kakvi brojači?

Link to comment

automatskog brojanja saobraćaja

 

takvi instrumenti su luksuz za potrebe statistike saobraćaja, .

bar su pogodili vreme kad to da izvode; kraj juna, jul i prva polovina avgusta je period sa najmanje vozila u toku godine u Bgd-u.

Link to comment

Radili su i nedeljom i po noći pa okasnili.

 

 

JKP „Beogard-put” izvodiće radove redovnog održavanja, pri čemu će doći do zatvaranja saobraćaja u dve saobraćajne trake u Bulevaru vojvode Mišića, od Ruske ulice do Ulice Koste Glavinića, smer ka centru grada. Doći će i do izmene režima saobraćaja u jednoj saobraćajnoj traci koja pripada drugoj kolovoznoj traci, po fazama.

Prva faza trajaće od 14. juna od 22 časa do 17. juna do 22 časa, dok  će se od 17. juna od 22 časa do 19. juna do 22 časa izvoditi radovi druge faze.

 

edit: mislim da su ih pljuskovi u nedelju i ponedeljak omeli

Edited by J-♣
Link to comment

Radili su i nedeljom i po noći pa okasnili.

 

 

edit: mislim da su ih pljuskovi u nedelju i ponedeljak omeli

 

Pičvajz u vojvode Mišića od Ade ka Sajmu fenomenalan od juče, ko ide gradskim prevozom sa Brda bolje neka sedne u tramvaj. Danas oko jedan je kolona bila od tobogana pa nadalje. 

Link to comment

Danas oko pola 6 u Ugrinovačkoj lik u nekoj novijoj Merdži preticući dvoje-troje kola za dlaku izbegao sudar sa 85icom. Zaledio sam se. Bilo bi mrtvih sigurno.

Edited by miki.bg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...