Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Najavili su i neke radove (razvlacenje nekih kablova) i u Tosinom bunaru, ali nisu rekli gde. 45 danasa normalno.

 

I da BGvoz jos uvek besplatan.

Link to comment

Kada je uvodjen busplus, jasno je naglaseno da sve kartice imaju rok vazenja (personalizovane i nepersonalizovane), sad zaboravih da li dve ili pet godina, a mi smo na forumu ovde diskutovali o tome koliko je to sve debilno.

 

To je isto kao sa papirnim onim karticama sto su bile, sto je na njih moglo da se uplati samo 10 karata ili koliko vec (tj. ne 10 karata, vec iznos koji je bio jednak prvobitnoj ceni karte x 10, dakle kada su poskupele, mogao si da uplatis samo 9) - debilizam koji sluzi samo, kao sto gospa buba rece, uzimanju para.

NIsam to ispratio. 

 

U međuvremenu sam obavio sve u beograđanki. FIno su sredili sistem rada tamo; uzmeš broj i sedneš. 45 ljudi pre mene, ali sa 8 šaltera je to išlo brže nego što sam mislio.

 

Bilans : 30izgubljenih minuta i 250 bačenih dinara.

Link to comment

nema redova, ja zamenila karticu pre mesec dana u starom merkatoru za 2 minuta.

 

ideja je da ti periodichno uzmu 250 dinara. i tebi i svakom.

 

rok traajanja kartice se vidi na rachunu kad platish markicu. mislim da chak ni ridza na svom sokocalu ne vidi taj podatak kad ochitava u busu. nije ideja da tebi bude bilo shta lakshe, nego da oni uzmu pare. kao i sve drugo shto oni rade.

 

Viđu vraga. Šalje li gamad busplusovska raspise firmama o isteku važnosti? Moja je izdata valjda februara 2012, a u ponedeljak sam bez frke očitao da je uplaćen avgustiovski harač. 

Link to comment

pa moraju valjda. jer se taj magnetic eksplodira i dezintegrishe posle par godina -_-

 

Ili je kod mene uspeo reverzni postupak marsovskim atomskim integratorom :)

Link to comment

BG voz update od jutros: i dalje besplatno, bar na Vukovom spomeniku. Ne znam kako je na Karađorđevom parku i na mostu, pretpostavljam isto...

Link to comment

i ja prosao besplatno. mada su u petak nesto prckali oko onih validatora.

 

tipujem prvi septembar, samo me interesuje, kako misle da se ljudi validiraju na izlasku, ako uopste misle da se validiraju, posto je validator okrenut naopacke.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...