Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

7 minutes ago, Tihajeza said:

Kako se zovw app tj.kako izglesa logo? Izlazi mi nekoliko slicnih, sve sa losim ocenama

Beograd +, piše ćirilicom, ai ispod je grb Beograda

Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nema za IOS?



....shiit has hit the fan.

 

 

Ko ima iPhone ne vozi se gradskim prevozom :fantom:

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

Ni pre, kod Busplusa, ni sad mi nije jasno zašto se dve stanice na istoj liniji, ali jedna prekoputa drige zovu baš isto.

Npr. Đeram stiže tramvaj za 3 minuta, a na isto stanici Đeram, stiže tramvaj za 6 minuta. Ja znam da su to dve stanice u suprotnim smerovima, ali ne znam koja je koja. Ranije su makar imale brojeve, pa sam znala da je npr stanica 86 - moja, sada tu numeraciju ne vidim. Zašto se Đeram stanica ne zove "Đeram -ka centru"?

A tek kod Pravnog je ludilo, tamo se 6 stanica zove isto, "Pravni", i u Veogradskoj i u Bulevaru i dole kod Taša.

 

Nemam problem ako su prepisali novosadsku aplikaciju, ako je tamo radila, radiće i nama.

 

 

Link to comment
16 minutes ago, renne said:

Nisu uopšte ni najavili za te buržuje sa iOS-om

 

Inače, fino radi app, i brojevi stanica su ostali isti

 

Gde vidiš brojeve?

 

 

Screenshot_20230712-090309.jpg

Link to comment

ma negde sam videla fotku juče na kojoj je bio vizuelni prikaz aplikacije, ispod tih telefona je stajao i google play i ios, pa sam zato i mislila da neće biti podela opet, ali avaj, Srbija

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Pa klikneš tu gde piše ime stanice i pojavi se broj

Pa to ti kažem, ima dve koje se isto zovu, a nalaze se u suprotnim smerovima, moraš nasumice da klikneš pa gledaš jel ta ta

Link to comment

Ne voziš se uvek favorizovanom linijom. Nekad sam u sred nesvakidašnje teritorije i tada mi treba info bez kuckanja i proučavanja šta je pisac hteo da kaže.

Dakle, ok za nas koji stalno idemo na posao istom linijom. Ali recimo dođe mi brat iz unutrašnjosti, pismen kompjuterski, instalira app, ali ne poznaje Bg u prste, zbuniće ga aplikacija, pitaće prolaznike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...