Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

17 hours ago, Profesionalac said:

Ok, napravili su aplikaciju po uzoru na stranku - Laže za sve pare

 

Malopre na trgu, pokazuje 37 za 6 min, krenem ka Zelenom i ne stignem do Sremske - 37 mi prođe iza leđa :fur:

Pa kad sporo hodaš :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Preciznost poboljšana a i javio mi se 3A na stanici na kojoj juče nije davao znake života. :thumbsup:

 

Doduše, stajalo je 0min jedno 2 minuta, pa onda 1min, i došao je kako treba. Kao da je stajao malo duže ispod nadvožnjaka na prethodnoj stanici.

Pre njega 88 i 511 baš kao što je i pisalo...

 

Zanimljivo je da kad se klikne na autobus na listi na stanici, prikazuje njegovo kretanje u real timeu... Verovatno ste to već provalili.

Link to comment

Jutros cekam tramvaj kod Hajata...

Na stanici omanji protest od 50ak ljudi.

 

Dolazi broj 10 kao u "kvaru".

Posle 3 minuta dolazi 11 koji tu, naravno ne staje, stao usli ljudi i ode baja posle tzv mosta ka Kalisu.

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Ko često koristi aplikaciju, neka obrati pažnju na potrošnju neta.

 

Sa tamoa:

Quote

Inace, na svakih 15 sekundi aplikacija vuče sa servera fajl dužine oko 1 MB. Svaki put se preuzima spisak stanica za svako vozilo, spisak okolnih stanica za svaku stanicu pored koje vozilo prolazi. Znači beskrajno se prenose isti podaci.

 

  • +1 1
Link to comment

Vrh aplikacija, malopre sam dobio mejl za verifikaciju naloga, a pre dan ili dva sam instalirao app i koristio je juče i danas bez problema, povezao račun u banci itd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...