Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

pa jesu uopšte vratili one lokatore ili su pustili neku rendom funkciju u tu aplikaciju za to kao "lociranje" buseva, znajući o kakvim se đubradima od ljudi i prevarantima radi, ne bi me uopšte čudilo da su podvalili neki štos

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Tihajeza said:

Ma nije loša, ali to su mogli da unaprede, imaju po 6 stanica koje se zovu isto.

Može u pretrazi da se kuca broj stanice

 

Edit: propustio sam 50 jer je pisalo da 29 dolazi za minut, onda je ta nestala i pojavila se 29 koja stiže za 2 minuta. Pet minuta kasnije, nema nijedne.

Edited by Sokrat
  • Haha 4
Link to comment
Just now, Sokrat said:

Može u pretrazi da se kuca broj stanice

Može kad u glavi znaš tačan broj stanice. 

Ali kad se nađeš u kraju grada gde si prvi put, ne znači ništa. Bzv je da se 2, 4 ili 6 stanica zovu skroz isto.

Link to comment
28 minutes ago, James Marshall said:

pa jesu uopšte vratili one lokatore ili su pustili neku rendom funkciju u tu aplikaciju za to kao "lociranje" buseva, znajući o kakvim se đubradima od ljudi i prevarantima radi, ne bi me uopšte čudilo da su podvalili neki štos

Imaju nove "mašine" pored vozača

Bar ima u 18 i 45, tu sam video

Link to comment
On 30. 6. 2023. at 19:20, Max Morlock said:

I šta kažu naučnici, kako da povratimo bus plus kredit sa nepersonalizovanih karti?

nauchnici se josh nisu bavili time :hihi:

 

ali se spremaju spremaju :dry:

  • Tužno 1
Link to comment

Malo pre sam detaljno pratio kretanje jedne 45, i baš je jako precizno, preciznije nego kod bus plusa, ali definitivno nisu još sva vozila u sistemu

Link to comment

Prilično precizan jeste, a primetio sam i ja da nema svih vozila. Ja sam čekao 3A na Sajmu i jedino njega uopšte nije bilo na listi dok su bukvalno svi ostali (a na toj stanici staje bruka autobusa) dolazili u minut.

 

U suprotnom smeru je snimio dolazak 3A...

 

Edited by Max Morlock
Link to comment

Meni na brdu pokaže raspored vozila 37 (3min), 23 (4min), 12 (5min)... I posle 30 sekundi dolaze 23, 53, 23 

 

Možda radi app na principu random generatora brojeva :covid19:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...