Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

CG mi bacanje para™ i vremena po pitanju mora.

U Dubrovniku nikakvo sranje, još vozaču autobusa rekao tri karte.

Ovako:

ec3870e58a226f3352b80da27c5a3413.jpg

Jeste me pogledao šokirano. :D

Doduše bio s lokalcima i purgerima™.

Link to comment

Jok.

Od dva puta samo jedno govno, na plaži. Posle ga video i na teveu dok daje izjavu. <_<

Ozbiljan §upak od čoveka, mislim da je on i gospođa mu smorila sve prisutne srpskog govornog područja.

Link to comment

Nikad u CG na more, niti sam bio niti cu ici.

 

CG mi bacanje para™ i vremena po pitanju mora.

 

Ne kapiram zašto onda imate potrebu da pišete na ovom topiku?

 

edit: jebeni Srbi. Žitelji najgore zemlje u Evropi po svim mogućim parameterima su našli da podejebavaju raspalu CG.

Edited by Anonymous
Link to comment

dok se vi svadjate, ja samo morganu da priupitam jel ima u cg tonus hleba /ili nekog slicnog, bez brasna/. postoji mogucnost da malo trknem do przna, pa da ne vucem odavde hleb ako bas ne moram :-) i da, kako su vam generalno snabdevene prodavnice zdrave hrane, jel ima heljde u zrnu, lana i ostalih artikala tog tipa :-)

Link to comment

Ne kapiram zašto onda imate potrebu da pišete na ovom topiku?

 

edit: jebeni Srbi. Žitelji najgore zemlje u Evropi po svim mogućim parameterima su našli da podejebavaju raspalu CG.

Opusti se, nema potrebe da mi branis prađedove sto su ko fol ubijali Turke i bezali zbog krvne osvete. Pa i napisao sam da govna ne plutaju samo u CG. Jedini razlozi zasto nikad necu ici u CG je guzva i put.
Link to comment

dok se vi svadjate, ja samo morganu da priupitam jel ima u cg tonus hleba /ili nekog slicnog, bez brasna/. postoji mogucnost da malo trknem do przna, pa da ne vucem odavde hleb ako bas ne moram :-) i da, kako su vam generalno snabdevene prodavnice zdrave hrane, jel ima heljde u zrnu, lana i ostalih artikala tog tipa :-)

snabdeveno slicno kao u bgd.ima heljde,ima lana i ostaloga.u pg je najbolje kupovati u bonela prodavnicama.ima ih i po primorju.tonusa ima ali ne znam u kojim prodajnim lancima

ce se raspitam..

Link to comment

Opusti se, nema potrebe da mi branis prađedove sto su ko fol ubijali Turke i bezali zbog krvne osvete. Pa i napisao sam da govna ne plutaju samo u CG. Jedini razlozi zasto nikad necu ici u CG je guzva i put.

zanemaricu nacionalisticke uvrede..

u mne ici od pocetka jula do 20 i nekog avgusta na letovanje je glupost zbog guzve i sve sto je vezano uz istu.pre i posle jednu mirnu nedelju nije lose.ili zimski vikend u boki kad je lepo vreme..isto ada bojana van sezone ili skadarsko,durmitor i jezera.

Link to comment

Ovo je topik o letovanju, ima gore mesto gde se da srati o CG, ja se svakako odavde odjavljujem, nastavite.

Mislio sam da kao neko je dva puta bio turistički mogu napisati kakav mi je utisak, nepolitički.

Nisam znao da topic isključivo služi lepim stvarima koje cg obala&more nude. Bezveze.

Edited by wall
Link to comment

nezvanova, voli marketi imaji tonus hleb, makar u hn. bradilko ti je odgovorio ostalo.

Edited by morgana
Link to comment

Ne kapiram zašto onda imate potrebu da pišete na ovom topiku?

 

edit: jebeni Srbi. Žitelji najgore zemlje u Evropi po svim mogućim parameterima su našli da podejebavaju raspalu CG.

ja sam skapirao da se pise o turizmu, pa kako o lepim, tako i o ruznim stranama, kakvih ima i u crnoj gori. 

mislim da nema potrebe da tako nesto branis, siguran sam da ogromnu vecinu jebenih srba na ovom forumu savrseno zabole za tu neku imaginarnu liniju koju zovu granica, a izmedju je crne gore i najraspalije zemlje u evropi po svim mogucim parametrima.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ja sam skapirao da se pise o turizmu, pa kako o lepim, tako i o ruznim stranama, kakvih ima i u crnoj gori. 

mislim da nema potrebe da tako nesto branis, siguran sam da ogromnu vecinu jebenih srba na ovom forumu savrseno zabole za tu neku imaginarnu liniju koju zovu granica, a izmedju je crne gore i najraspalije zemlje u evropi po svim mogucim parametrima.

 

Mene zabole jer idem avionom :nobles:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...