Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Ja nemam nikog iz CG, ni na jednoj strani. Pomalo mi je žao.

U meni je proradio neki slovenski gen, dok ne progovorim misle da sam Slovakinja,

a moji, sa tatine strane, svi crni, visoki, kovrdžave kose, zelene oči, 

sa mamine strane svi imaju onaj srbijanski široki, malo grbav nos, stameni, niski.

Link to comment

Nikako se ne slažem da Fila i Prošeski imaju isti oblik očiju. Filine su grčke, Prošeski je imao onaj mongolian touch.

Imaju, kad pogledaš malo bolje. To sam primetio kod ljudi za koje znam da su poreklom Cincari, nekako karakteristično iskošene (ali ne mongoloidski), i jaka crna kosa.

 

Taj mongolian touch imaju Bugari, čak i njihovu krivonogu sitnu građu. u Sofiji sam se tako zablenuo u čoveka da je i njemu i meni posle bilo neprijatno. Takve kose oči i neka indijanska crvena koža, totalno atipično za Balkanca.

Link to comment

 

Na tebe možda ne udaraju jer (i pored brkova) vide da si žensko.

 

Onda verovatno moja crnogorska brkata aura štiti i muškarce koji su mi bliski, ni njima se ništa ružno nije dogodilo. 

Znam da ima incidenata, mene su zaobišli. 

Link to comment

Imaju, kad pogledaš malo bolje. To sam primetio kod ljudi za koje znam da su poreklom Cincari, nekako karakteristično iskošene (ali ne mongoloidski), i jaka crna kosa.

 

Taj mongolian touch imaju Bugari, čak i njihovu krivonogu sitnu građu. u Sofiji sam se tako zablenuo u čoveka da je i njemu i meni posle bilo neprijatno. Takve kose oči i neka indijanska crvena koža, totalno atipično za Balkanca.

 

Eto imaš nefer prednost jer znaš žive Cincare. Hajde da ti poverujem vrlo uslovno da su to dva tipa očiju. Moraću da obratim pažnju ako se opet nekad zadesim u tim krajevima.

Link to comment

 

P.S. Doktore jel te bije žena? Ja imo jednu, pokušala, pa umal ne izvršio nasilje u porodici :fantom:

 

Ne, slažemo se kao dva oka u glavi.

 

:fantom:

Link to comment

E kakva je situacija gore sa jezerima? Sedim sa kevom i pričam i počeli da se prisećamo biogradskog itd...Skoro pa lepše uspomene nego sa mora, a nooje fa na moru nismo imali iskusnog vodiča...

Doduše normalno da sa setom razmišljam, bio klinja sve mi bilo zanimljivo... Plus ćaletova strana severnjaci cg...

Elem kakva je situacija tamo gore?

Jesu li ga sredii ili "sredili"?

 

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

+1

ko god je vido bracu ruse dvaput uzivo, jasno mu je da nasrecu nemamo vise mnogo veze sa njima.

 

moras priznati da ipak ima lepih sestara ruskinja te da ne bi bilo lose imati neke veze sa njima :naughty:

Edited by Pontijak
Link to comment

Ja se juce vratih iz prve posete Rusiji i, sta znam, pola ljudi izgledaju tako da bi mogli opusteno da budu nasi, cak su nam mozda slicniji nego sto sam mislio. A opet pola kao da se u putu nismo sreli (kao sto se moze i reci da nismo hehe). Ima tu i nekog finskog toucha, malo azijatskog i sta ja znam sta jos sve.

Link to comment

E kakva je situacija gore sa jezerima? Sedim sa kevom i pričam i počeli da se prisećamo biogradskog itd...Skoro pa lepše uspomene nego sa mora, a nooje fa na moru nismo imali iskusnog vodiča...

Doduše normalno da sa setom razmišljam, bio klinja sve mi bilo zanimljivo... Plus ćaletova strana severnjaci cg...

Elem kakva je situacija tamo gore?

Jesu li ga sredii ili "sredili"?

 

 

 

...shit has hit the fan...

Svratio sam pre jedno četiri godine iz istog sentimenta. Meni se svidelo. I dalje se vodi računa o prirodi, ima kampera, obeležene staze, par lokala, ali ne nad jezerom...

 

Inače, bio sam nekoliko dana u Bečićima. Da li je nešto urađeno po pitanju infrastrukture? Voda je čista, topla, a samo more prelepo. Kao i priroda. Uz to i lepote Srbije, Bosne i Rusije na plažama i uveče. Ne znam da li ima šta bolje na Svetu. I nije gužva.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...