Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

to za "zeta imam, imam i magarca" nema veze sa nacional stvarima a nije ni u mne samo

za zene brkace isto nije mne izmisljotina.to vazi za sve brdjane jerbo su zene odresite,hrabre i odvazne.takve su i hercegovke,albanke,dalmosice i sl.a primetio sam ovdi da su zene hrabrije no muskarci.mislim znao sam to jos u birjuzovoj al ovo je sirovina baza pa je ociglednije..

u sve te brdjanske sirotinjske krajeve mozes imati neprijatnosti a mogu brdjani te zavoleti kao niko.npr mene volu albanci malisori i hriscani i muslimani kad u tuze ili jos ka grani odem.sjajni ljudi.sjajni.i prelepi.vole me i ovi severnjaci,moracani itede.e sad,ima indijanaca a leglo im je podgorica tj preko morace deo.tu su nekad ljudi pustali stoku da jede a danas je to kraj malogradjana u punoj meri.

Link to comment

trebaju u voznji da bacaju coko baninice i sladkise druge i niko nece nista bg autima

Vidis, to nisam probao, dobro je da znam.

Inace, dzaba ti trud: kod novokomponovanih, onih koji su naprasno progovorili tvrd crnogorski, ima ovog o cemu pricam onoliko, obaska jos po nesto.

Prema tome, obidji me sa ironijom: CG je prelepa zemlja, ljudi su OK, bas kao i bilo gde drugde.

Uz sklonost, urodjenu valjda, ekstremima: od ekstremne i ponekad nepojmljive ljubaznosti, do sasvim suprotne krajnosti.

Hocu reci, kad su govna, onda su zaista govna.

Link to comment

Vidis, to nisam probao, dobro je da znam.

Inace, dzaba ti trud: kod novokomponovanih, onih koji su naprasno progovorili tvrd crnogorski, ima ovog o cemu pricam onoliko, obaska jos po nesto.

Prema tome, obidji me sa ironijom: CG je prelepa zemlja, ljudi su OK, bas kao i bilo gde drugde.

Uz sklonost, urodjenu valjda, ekstremima: od ekstremne i ponekad nepojmljive ljubaznosti, do sasvim suprotne krajnosti.

Hocu reci, kad su govna, onda su zaista govna.

ahh pokusavam se nasaliti a ti podlezes stereotipima neocekivano

govno je zaista govno.bez pomoci geografije,molim

Edited by bradilko
Link to comment

ahh pokusavam se nasaliti a ti podlezes stereotipima neocekivano

govno je zaista govno.bez pomoci geografije,molim

:D

 

Sto se kvaliteta govneta tice, ipak postoje lokalne specificnosti i varijeteti, veruj mi, znam, gledam svakog dana....

Evo, upravo malopre sam zamalo morao specijalno cuvanom drzaljom od pijuka da na sopstvenoj kapiji ubedjujem 1 kotoranina da nije zlocin kada njega, cistog crnogorca, pretekne bg auto...

Govorio je ogavni izvestaceni novocrnogorski i objasnjavao mi da mu je beograda i beogradske politike preko glave i da bi najbolje bilo da se vratimo odakle smo dosli...

Cudno je bilo jedino to sto je naprasno promenio izgovor kad sam izasao iz auta.

2 metra, 100 kila i drzalja pijuka specijalno cuvana uz maslinu, upravo za takve prilike, cuda cine glede medjunacionalnog razumevanja... ;)

Edited by namenski
Link to comment

:D

 

Sto se kvaliteta govneta tice, ipak postoje lokalne specificnosti i varijeteti, veruj mi, znam, gledam svakog dana....

Evo, upravo malopre sam zamalo morao specijalno cuvanom drzaljom od pijuka da na sopstvenoj kapiji ubedjujem 1 kotoranina da nije zlocin kada njega, cistog crnogorca, pretekne bg auto...

Govorio je ogavni izvestaceni novocrnogorski i objasnjavao mi da mu je beograda i beogradske politike preko glave i da bi najbolje bilo da se vratimo odakle smo dosli...

Cudno je bilo jedino to sto je naprasno promenio izgovor kad sam izasao iz auta.

2 metra, 100 kila i drzalja pijuka specijalno cuvana uz maslinu, upravo za takve prilike, cuda cine glede medjunacionalnog razumevanja... ;)

gustina govneta je vec druga prica.hahaha

kako se iznenadio taj junak..

Edited by bradilko
Link to comment

gustina govneta je vec druga prica.hahaha

kako se iznenadio taj junak...pola tih kotorana su sljegli sa katunske a to su vecinom..da prekinem

Za katunsku ne znam, ovaj moj je bice sa nekog drveta sisao...

Ali, jebes sve to kad u zimsku zoru sa Lovcena bacis pogled u naokolo, jebo ih vladika zapao im komad zemlje u svijet ga nema...

Edited by namenski
Link to comment

 

Ali, jebes sve to kad u zimsku zoru sa Lovcena bacis pogled u naokolo, jebo ih vladika zapao im komad zemlje u svijet ga nema...

malo na srecu,malo na blef,malo na koonese..

lepuskast komad zemlje

skadarsko rula

Link to comment

To ti vidi sa svojima™, ja sam partizan od glave do pete.

A sa kosijerom cuda cinim.

Oli da ga merimo (porodično ordenje), druže?

 

 

 

Elem, bolji provod od raftinga na Tari s ekipom Podgoričana i Nikšićana sam retko doživeo. Mi odavde krenemo 10ak, nađemo se kod skretanja za Ostrog i pičimo u vr' hercegovačkog krša, kod gazde koji je veći manijak od svih nas zajedno. Onda se spustimo dômora malo. Dogodine oni dođu kod nas pa ih vodimo negde, i tako svake godine u krug. Nikad niko ni reč, a i da nam neko nešto kaže tako na gomili bi ga umlatili verovatno.

 

Krš i brđane ili voliš ili ne voliš a i oni tebe, spram temperamenta, sredine nema. Meni su Bačvani i Banaćani recimo smor, bliži mi je svaki Crnogorac i Hercegovac itede, makar se i pičkarali. Verovatno bi znalo da smori da se to dešava na odmoru s porodicom, ali neam porodicu pa i ne razmišljam tako.

 

Gluposti koje se ikome dese trenutno su verovatno uzrokovane politikom, ali će i tome po CG na Eraserovu žalost verovatno uskoro doći kraj, jer vidim da se nije primilo. Onda će neodukljani da dobijaju tambalamba od bijele braće kako bob i zapoveda, pa će sve na svoje.

 

P.S. Doktore jel te bije žena? Ja imo jednu, pokušala, pa umal ne izvršio nasilje u porodici :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...