Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

@milogled, probaj na papuu novu gvineju. tamo vole takve

 

@dagmar, da idem tamo da me šikaniraju za moje pare? ne hvala!

to sa fekalijama je posebna grozota.

srećom mogu da biram

Edited by beta kentauri
Link to comment

@dagmar, da idem tamo da me šikaniraju za moje pare? ne hvala!

to sa fekalijama je posebna grozota.

srećom mogu da biram

 

 

Da te jedna osoba isšikanira može svuda da se desi. Nije problem dok to nije sistematsko ponašanje usled opšte klime podsticanja, a to u CG ipak nije slučaj. Meni se nikad nije desilo, mojima koji su svake godine se nikad nije desilo, svim mojim prijateljima i poznanicima nije - znači radi se ipak o nekim izolovanim incidentima. Tvoje naravno pravo da biraš gde ideš i u skladu sa samo svojim kriterijumima, apsolutno ne dovodim to u pitanje, samo kažem da može apsolutno svuda tako nešto da ti se desi i u tom smislu meni je logičnije da prosto iskuliraš budalu. Jbg meni je u Španiji dok sam sedela na klupi prišao jedan i počeo da mi se trlja o rame, šta sad treba da izbrišem Španiju sa liste destinacija i umesto toga idem u Nemačku jer tamo nema manijaka?

Link to comment

ja sam tako izbrisao dubrovnik sa liste destinacija. para nema da odem tamo.

:fantom:

 

a ovo za cg i fekalnu kanalizaciju sam čuo dosta puta, a nikada nisam video. ni ja niti iko moj. kao što niko nikada nije imao bilo kakvih kožnih nezgodacija koje bi im se mogle pripisati. meni je tamo ok. osećam se kao kod kuće™ i to mi je ok.

prava cg(boka) se može doživeti van sezone, jun i septembar. a prava stvar je obići je krajem februara početkom marta

Link to comment

@ ordi

nije ni novi ni kotor. bilo je kod cikotića.

 

kako god, ja sam sa cg davno raskrstila.
paradoks jer mi je pola familije iz cg

Edited by beta kentauri
Link to comment

ja sam tako izbrisao dubrovnik sa liste destinacija. para nema da odem tamo.

:fantom:

 

Ja sam tako mislila, pa odoh pre par godina. Ne mogu reći da sam se osećala preterano prijatno, ako ništa drugo šetnja svim tim trgovima Tuđmana i šetlištima Ante Starčevića nije mi preterano prijala. Ali to je druga priča, tamo postoji taj sistemski undertone prema Srbima, lepo se svi zakoče kad te čuju kako pričaš pa kao da se sete da je lovostaj, tako mi je to izgledalo.

 

 

a ovo za cg i fekalnu kanalizaciju sam čuo dosta puta, a nikada nisam video. ni ja niti iko moj. kao što niko nikada nije imao bilo kakvih kožnih nezgodacija koje bi im se mogle pripisati. meni je tamo ok. osećam se kao kod kuće™ i to mi je ok.

prava cg(boka) se može doživeti van sezone, jun i septembar. a prava stvar je obići je krajem februara početkom marta

 

Moji idu iako imaju ponekad kožnih problema, tj znam da je i tata imao, mama možda i ne. Doduše ona je ta koja ga je i terala sve ove godine, sad zadnjih godina prestao je da se buni. A šou je što sam jedne godine dogovorila da se na odmoru spustim do CG da bih se videla sa najboljom drugaricom, i taman negde kad je trebalo da pođem zove me ona da ne krećem jer je ona prekinula letovanje zbog neke gadne infekcije. Njena sestra plivala par metara pored i ništa. Kapiram da je ovu zakačio neki govnjivi talas, a da je već par metara dalje koncentracija bila manja.

Link to comment

svaki momenat tog mog boravka u du je bio protkan neprijatnostima. od carinika koji je pred svako lupanje pečata prvo isti dobro zamočio u jastuče i tako sjebao po 3-4 stranice za vize koje su tada bile neophodne. do bukvalno svakog kontakta sa domicijalnin stanovništvom, čak i tamo gde ga nije bilo a čuli su da pričamo ekavicom. plus, taj boravak u du mi je bilo jedno od najvećih smrzavanja u životu, ikada.

 

 

no šta bi sa onom fabrikom vode kod kružnog toka u meljinama? jel radi, i šta?

onaj lazaret u meljinama što se gradi, deluje da će biti lepo mesto za bleju

Link to comment

Najviše neprijatnosti je od policije bilo, tih par godina pre referenduma. Od gradjanstva manje, mada je bilo, cak i u Novom(doduse ne mora da znaci da su to bili lokalci).

Link to comment

U CG nikad nista neprijatno, kao ni u Hrvatskoj. Osim u Dubrovniku dva puta u isti dan i jednom, pazite sad, jednom u - Rovinju. Ali izazivac neprijatnosti je bio neki tovar torcidas, verovatno sezonac.

Link to comment

mozda licis na hrvaticu :)

 

 

meni je hn druga kuca, kakva-takva moja je. bolju nemam. i u tom haosu leti nalazim mir neki. i volim onaj povetarac u sred zaliva i zeleno-plave nijanse mora sto se prelamaju. taj osecaj kada si ispod vode i gledas gore i snopovi svetlosti se probijaju cuvajuci te da ne odes na drugu stranu...

 

nemam sta da trazim na hr strani, ni u dub....ne pripadam tamo, bilo mi je jasno jos odmalena. 

Link to comment

ja sam tako izbrisao dubrovnik sa liste destinacija. para nema da odem tamo.

:fantom:

 

a ovo za cg i fekalnu kanalizaciju sam čuo dosta puta, a nikada nisam video. ni ja niti iko moj. kao što niko nikada nije imao bilo kakvih kožnih nezgodacija koje bi im se mogle pripisati. meni je tamo ok. osećam se kao kod kuće™ i to mi je ok.

prava cg(boka) se može doživeti van sezone, jun i septembar. a prava stvar je obići je krajem februara početkom marta

 

+1

 

Gde je ovaj jebeni topik otišao.

 

edit: u stvari bi moderacija učinila dobro delo kad bi eliminisala duhovitosti tipa 'brkatih crnogorki' i sličnih šaljenja, krajnje je uvredljivo. 

Edited by Anonymous
Link to comment

Nikad u CG na more, niti sam bio niti cu ici. Mozda odem jednom u Kotor i to je to. To sa izlivanjem govana u more je tm i u Hrvatskoj. A za Dubrovnik imam ista horor iskustva, i carinik i lokalni ljudi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...