Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

 isto su vrlo fobicni na srbijanke (mojoj kevi se dize kosa na glavi obzirom da su joj se redovno tako obracali iako je 3-4 koleno beogradjana) i

 

 

tek sam ovo sad video. Ovo nije specificno za Boku, ovo vazi za celu CG. Naime, smatra se da je dolazak Srbijanke u crnogorsku kucu katastrofa jer se Srbijanke smatraju lukavim zenama koje ce lako da casnog, postenog i naivnog Crnogorca okrenu protiv majke, oca pa ako treba i protiv majke Crne Gore. Drugim recima, potpuno ce ga zaludeti i zaboravice ko je sta je i odakle je dosao. Nasuprot tome, ulazak Srbijanca u crnogorsku kucu je razlog za slavlje, jer se Srbijanci smatraju, hm ajde da budem pristojan, mekuscima koje nemaju svoje ja i koga ce svaka prava Crnogorka lako oblikovati po svom nahodjenju. Odatle potice i uzrecica "nemas zeta, nemas magarca". Mada se eksplicitno ne spominju zetovi srbijanci, nisam nikad cuo da se tako nesto kaze za crnogorskog zeta. E da i meni se dize kosa na glavi kad cujem "Srbijanac" i "Srbijanka", al sam to prevalio preko tastature cisto da cujete kako ta divna teorija zvuci u originalu. 

Link to comment

@Dagmar

 

Ukoliko ideš u Pržno kod Miločera (za razliku od Pržna na Luštici) postoje šanse da se lepo provedeš, do duše moje informacije su totalno zastarele, svašta se tamo izgradilo u međuvremenu.

 

Da, kod Miločera. Videćemo.

Link to comment

znam dva para gde su srbi ozenjeni podgoricankom i niksicankom. malo je reci da im zene krv piju... jedan redovno dobija samare

Link to comment

poslednji put bila u cg pre 20+ godina.

rekli mi da sam srbijanka i da se vratim odakle sam došla.

tamo neću ni u ludilu.

hvala im, poštedeli su me bede.

ćaozdravo

Link to comment

znam dva para gde su srbi ozenjeni podgoricankom i niksicankom. malo je reci da im zene krv piju... jedan redovno dobija samare

Možda čovek voli s&m?
Link to comment

Možda čovek voli s&m?

 

Ja sam na plaži slušala neku našu kako se žali nekim drugim ženama koje verovatno prvi drugi put tu u životu vidi. S početka je delovalo da je ona jadnica u nekom groznom braku, a za pet minuta sam žalila mučenika, jebena stvar su te patološke veze, i mozak koji ti se promeni da u njima ostaneš. To je ona žena zbog koje je đavo osedeo, nadam se samo da je i muž neki baš loš čovek jer ono niko normalan ne zaslužuje.

Link to comment

poslednji put bila u cg pre 20+ godina.

rekli mi da sam srbijanka i da se vratim odakle sam došla.

tamo neću ni u ludilu.

hvala im, poštedeli su me bede.

ćaozdravo

 

:thumbsup:

 

Mene jednom ovde u Beogradu popreko pogledali u saobracaju, jedan mi cak i srednji prst pokazao i opsovao mi majku coravu. Gde da emigriram i nikad se vise ne vratim?

Link to comment

:thumbsup:

 

Mene jednom ovde u Beogradu popreko pogledali u saobracaju, jedan mi cak i srednji prst pokazao i opsovao mi majku coravu. Gde da emigriram i nikad se vise ne vratim?

 

Meni palo na pamet da ću sad na forumu kad mi se neko ne sviđa samo da ga oteram sa foruma i nema ga tu više, hahaha, problem solved!

 

beta, bez zezanja, svi smo ovde išli u CG, turistički problem su pre svega govna koja plivaju blizu obale a ne ona hodajuća, to što te je neko terao pa šta, hoćeš tako da izađeš i iz svoje kuće i nikada se ne vratiš ako ti dođem na vrata i kažem ti da se kupiš. Nije realno da tako reaguješ imo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...