Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
56 minutes ago, KNKNPNKN said:

kakve su prognoze u CG i najave....? hoce li biti ista od sezone ovog leta?

 

Neka procena u novinama je da je sezona pukla 50%, ali se to realno ne zna dok traje ovo sranje.

Doći će oni koji dolaze zadnjih 20, 30 godina, a oni dolaze kod familije, prijatelja ili na svoje.

One&Only Portonovi je pomerio otvaranje sa 1. juna (čini mi se) na 1. oktobar.

U Krašićima digli zid preko šetališta koje bi trebalo da prođe obalom.

Luštica bay je i dalje aktivna na youtubu, ali to je 5,6 hiljada evra za kvadratni metar apartmana.

Ono što LB diže na mestu kasarne u Radovićima je duplo jeftinije i prodavalo se ok, ali kako će biti... ko zna.

Nema razloga da se ekipa sa Kosova ne okupa na Ulcinjskoj velikoj plaži.

Činjenica je da se gradi svuda po malo, da se prave razne kombinacije, ali tako je uvek.

Nisam primetio da su cene nekretnina pale, ali mislim i da je rano za to. Za par meseci će se znati.

 

Link to comment
22 minutes ago, Cyan said:

 

Neka procena u novinama je da je sezona pukla 50%, ali se to realno ne zna dok traje ovo sranje.

Doći će oni koji dolaze zadnjih 20, 30 godina, a oni dolaze kod familije, prijatelja ili na svoje.

One&Only Portonovi je pomerio otvaranje sa 1. juna (čini mi se) na 1. oktobar.

U Krašićima digli zid preko šetališta koje bi trebalo da prođe obalom.

Luštica bay je i dalje aktivna na youtubu, ali to je 5,6 hiljada evra za kvadratni metar apartmana.

Ono što LB diže na mestu kasarne u Radovićima je duplo jeftinije i prodavalo se ok, ali kako će biti... ko zna.

Nema razloga da se ekipa sa Kosova ne okupa na Ulcinjskoj velikoj plaži.

Činjenica je da se gradi svuda po malo, da se prave razne kombinacije, ali tako je uvek.

Nisam primetio da su cene nekretnina pale, ali mislim i da je rano za to. Za par meseci će se znati.

 

 

Kako će da prave šetalište obalom kad su onolike kuće nikle na samoj obali pre neku godinu? Narod tamo više nema gde da se okupa.

 

Možda tunel za šetnju da naprave.

Link to comment
36 minutes ago, Anonymous said:

 

Kako će da prave šetalište obalom kad su onolike kuće nikle na samoj obali pre neku godinu? Narod tamo više nema gde da se okupa.

 

Majstori su pre neki dan pregradili započeto šetalište zidom od blokova. link

Link to comment

Pa ovo je još grđe od onog što sam bio video, grade i dalje, a mislio sam da više nema gde. Tako zamišljam pakao, tamo samo lud čovek može da ode na leteovanje ukoliko nema kola.

Link to comment
1 hour ago, Cyan said:

 

Doći će oni koji dolaze zadnjih 20, 30 godina, a oni dolaze kod familije, prijatelja ili na svoje.

 

a da li ce moci da dodju u CG? da li ima nekih najava popustanja ulaska?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...