Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Za kupatilo bi bilo dobro da pored mame imas nekoga za nadzor. Makar da zna osnovne stvari o hidroizolaciji i zamoli majstore da ne sjeku bas onu plocicu koja se najvise vidi. Ukratko, da ne prave sabotaze zato sto su u mogucnosti.

Link to comment
11 minutes ago, yabadaba said:

I sve završi do ~ marta, posle do septembra NE MOŽE :)

Ti to ozbiljno?

Mislis na onu nazovi zabranu gradj radova tokom sezone, taj rad?

Link to comment

Ne nego nema majstora, tj. nema ih ni inače, al pred sezonu su svi na po 5 gradilišta. Ja sam sad u maju 5 dana proveo štemujući i razvlačeći kablove jer majstora nisam mogao da nahvatam. 

Edit. Ja sam malo južnije možda je  tu drugačije

Edited by yabadaba
Link to comment
6 minutes ago, yabadaba said:

Ne nego nema majstora, tj. nema ih ni inače, al pred sezonu su svi na po 5 gradilišta. Ja sam sad u maju 5 dana proveo štemujući i razvlačeći kablove jer majstora nisam mogao da nahvatam. 

Edit. Ja sam malo južnije možda je  tu drugačije

Majstori :D u CG su posebna prica, izvini ja sam pomislio da mislis na onu sprdnju od zabrane gradj radova tokom sezone...

Link to comment

znam da mi zelis dobro, al veruj mi, mi stalno nesto gradimo. sestra upravo zavrsila novu terasu na trecem spratu. 50kvadrata terase, pocela da peokisnjava posle 10godina

 

na kraju krajeva zvacemo majstore iz sela, nije nam prvi put. i tesko da nas opljackaju, ispraksovane smo. 

Edited by mustang
Link to comment

Za majstore u CG, moje iskustvo kao gosta u prijateljskom stanu je bilo sledece. 

 

Pokvario se prekidac za bojler, krenuo da sagoreva. Dogovorili se sa vlasnicom da se mi za sve pobrinemo, ne moze se bez bojlera, jelte. Ona preporuci jednog majstora - kaze on, ja sam u XY uzasno sam zauzet, necu do Becica do septembra. Ok, pronadjemo kontakt drugog, on radi od 5 do 21h na novim hotelima koji se grade, pa ako bi mogao eventualno da dodjem po njega tu gde je vec, da pauzu za rucak iskoristi da obavi kod nas, pa da ga naravno vratim nazad na posao. Jer uzasno je zauzet. 

 

Onda komsinica uradi staru balkansku foru, pozove elektrodistribuciju i pita da li imaju majstora. Odgovor: Mi ne vrsimo tu uslugu, ali evo slucajno imamo nekoga koga mozete privatno da pozovete, o svom trosku :laugh: Mi pozovemo, dodje covek za 10 minuta. Ispostavi se da je odrastao u toj zgradi i da zna vlasnike stana :laugh: pa nam naplati simbolicnih 10 EUR za izlazak na teren jer je intervencija trajala otprilike 5 minuta. 

 

CG u malom. 

 

Link to comment

Danas smo sređivali pica peć kod prijatelja u kafani, čuveni novski električar (pobegao na Kipar ili Maltu), ojadio čoveka za 300 evra i sve mu je crklo par meseca kasnije, ispostavilo je da je štedeo i stavio tanke žice. Čudo je da čitav lokal nije izgoreo.

 

U Krašićima je neki lik kompletno obrnuo faze i nule na sijaličnim grlima, neverovatno je da niko nije poginuo.

 

U Crnoj Gori ne postoje majstori, postoje samo ljudi koji su se proglasili za majstore.

Link to comment

bas vala. samoprozvani majstori....vise srece nego pameti

 

gledajte ovo remek delo. zadatak bio da promeni lajsne a on stavio dve na staru :isuse:

 

morale smo da slikamo da ovekovecimo ovu genijalstinu :rolf:

 

7175FDB1-D1F3-4AB3-B41C-39B3A6A6E38C.jpeg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...