Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

On 9.4.2020. at 21:11, bradilko said:

postoji narafski.

ima boljih mesta za to (wc im prljav do zla boga) turisticko mesto. 

bio pre 2 nedelje na rijeci crnojevica, isao do one stare hidroelektrane. krenuli dalje ali klinac od drugara fragile. ihh barka. mene vozaju drugari iz godinja. 

odlicno je jezero. ima ovde lepih mesta

Ma to je bilo bas davno, doduse wca se ne secam, verovatno ga nisam ni obisla.

A Rijeka Crnojevica i ona njena ostrva, ceo kraj, veoma bajkovito izgleda.

Link to comment
2 hours ago, Ravanelli said:

ajao, sta ce sad slobodarski CG narod, dokle da se dozvoljava da ih ovaj kriminalni klan jase, sta kaze bradilko? 

 

To što su popovi budale nimalo ne amnestira Mila i njegovu bandu. Na primer, sad u ovom trenutku njegova mafija otima ljudima vikendice u Kaluđerovini na Luštici da bi se onaj krimi užas La Perla (u kom se često da videti Bogobulj Karić) proširio. Uspeli su da sruše Bodiroginu kuću, kažu.

Link to comment

La Perla je Sea Trade odnosno gospodin PZ?... Gospodin je sigurno u pravu, a to što mu je ime na russian mafia gangster . blog spot . com to je zato što ste vi  ljubomorni i širite laži

Edited by Cyan
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

mene moji sve vise pritiskaju da prodamo sve ...al ja ne mogu moj deo. dedovina, secam se svega, i to je jedino mesto gde se mi okupljamo godisnje i provodimo leto. jeste da se i svdajamo ali meni je i to lepo. njima je pun kurac propisa, crnogoraca i lezaljki na glavama. 

ne znam....meni je to jedina stvar koja me veze za nase poreklo, i da nam porodica (jako mala) bude zajedno.  iako sam iz beograda, al taj grad mi nikad nije bio ljubav. igalo, herceg novi jesu. 

 

jedino gde bih sebe mogla da vidim ako nemam to ibiza, majorka, mozda kanari i selo u srbiji. grad me uopste ne zanima. 

Edited by mustang
Link to comment

dobro izgleda samo se nadam da ce sedista da im budu udobna jer meni je jako tesko da sedim onim klupama, uopste nije prijatno

 

 

valjda cu uspeti da se oduprem pritisku sestre i keve, njima se bas sve smucilo. 

ja to sve gledam da ce proci...svaki put kad umocim noge ili zagnjurim direkt me stanje kad sam bila bebce vrati. 

Edited by mustang
Link to comment
On 20.5.2020. at 6:10, banecare1 said:

@mustang ne prodaji ako ne moras. meni je HN jedini kutak na svetu za koji osecam da je moj. 

 

vidi ovo

https://radiojadran.com/za-revitalizaciju-spanjole-stiglo-18-projekata/

 

 

 

 

 

 

Ovaj... Šta im znače te seljačke boje? Španjola je suviše vredna da bi se neka budala tu ugrađivila. Možda da je ostave na miru i da se sačekaju srećnija vremena.

Link to comment

ne treba praviti vasar naravno, najbolje da se spanjola sredi diskretno i bez egzibicija - kao forte mare i kanli kulia. moraju se ubaciti neki sadrzaji koji bi privlacili goste da se pentraju do gore. 

Link to comment

Prilično sam blizu da zauvek odustanem od moćne destinacije, posle 30 godina. Postaje previše komplikovano, čak i za moj ukus. Jedino što me može naterati da ipak promenim stav su ljudi koje sam tamo upoznao, videću.

Link to comment

Kuma koja je prošle godine radila sezonski u hotelu, zvali su je, no ova šefica joj rekla da mora karantin, i to ne samoizolacija nego državni karantin?!?
Ja to prvi put čujem!
I ako se testiraš tamo, zar to ne može da poništi karantin?




... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...