Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Vaaauuuu!

To je ljiljak, ima ih dosta dolje, tri su mi letos u apartman uletali noću, prvi put je bila baš neprijatna scena. Ali ja sam vidjao samo sivkasto braon varijante. Ovo kod tebe je oleandrov ljiljak.

Uglavnom saznao sam za njih tako što sam guglao: insekt na kolibri liči :lolol:

Edited by maheem
Link to comment

Super je!

 

Evo izguglo

 

Daphnis nerii is a large hawk-moth found in wide areas of Africa and Asia.

It is a migratory species, flying to parts of eastern and southern Europe during the summer, particularly Turkey.

 

To je taj što kaže Maksa, živi na oleanderu...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

savrseno...

jel su ono kau bojevi skandinavci sa knjigama?

 

edit

jesen na moru zna biti divna, jedino sta je muci je skracivanje dana.

Edited by foto
Link to comment

nikad dosta herceg novog :wub:

 

imate li preporuku linkove  za neke dobavljace, ocu da napravim odvojen apartman, trebaju mi kupatilo, plocice,kuhinja, tv i klima. sve bih uzela od jedne firme koja bi i dovezla ako moze. 

 

i po mogustvu ako moze na karticu da se kupi a ne kesh ko sto sam morala da pruzim sad za prozore. da su dobri, dobri su! takvih ni u americi nema

Edited by mustang
Link to comment

joooj mustanze,

ako te ja dobro shvatam ti bi da platis iz usa sve djuture i da ti neko odradi sve to u komadu i ti da se pojavis/dodjes kada to sve bude gotovo? po mom skromnom misljenju to je u mne neizvodljivo. placanje bi jos tu bio najmanji problem ali ti da pustis tamo nekoga da ti sve to radi 'na rec, na dogovor' to nece moci da funcionise, a da budes zadovoljna, ni u bgdu.

nadam se da imas dole nekog pouzdanog koji bi mogao da ti rukovodi tim radovima, a ti da mu saljes kintu po zavrsenim i primljenim fazama. ja sam ti dole u vukojebini i slab sam ti sa linkovima i ostalim internet cudima. sve to sto ti treba mozes da nadjes u Okovu ili Kipsu (to su ti dve velike firme gde mozes da nadjes sve to sta ti treba i primaju kartice100%, doduse beogradske kartice). koliko mi se cini okov ima i u novome, a za kips nisam siguran. sve to (i jos dosta velikih radnji) imas na raskrsnici magistrale kada prodjes aerodrom iz tvog smera. velika raskrsnica sa kruznim tokom, levo kotor, desno lustica a pravo budva. te firme imaju i svoj prevoz ali ne znam koje su cene i uslovi. novi ti je prilicno skrajnut sto se tice tih ogromnih radnji gde zaista imas sasvim zadovoljavajuci izbor svega.

uslov svih uslova ti je da nadjes dole coveka od poverenja koji ce to da ti vodi i stedi, kontrolise i pristedi, i svede odlaske u nabavku na sto manje i ustedi ti pare na transport. ako ti iz usa posaljes odmah celu dogovorenu sumu racunaj da ce ta suma ici bar 50% navise, a kvalitet nanize.

moras da si dole ili da imas nekoga od veeeelikog poverenja i veeeelikih sposobnosti dole i da placas kada si zadovoljna uradjenim fazama.

puno srece i zivaca ti zelim.

Link to comment
joooj mustanze,
ako te ja dobro shvatam ti bi da platis iz usa sve djuture i da ti neko odradi sve to u komadu i ti da se pojavis/dodjes kada to sve bude gotovo? po mom skromnom misljenju to je u mne neizvodljivo. placanje bi jos tu bio najmanji problem ali ti da pustis tamo nekoga da ti sve to radi 'na rec, na dogovor' to nece moci da funcionise, a da budes zadovoljna, ni u bgdu.
nadam se da imas dole nekog pouzdanog koji bi mogao da ti rukovodi tim radovima, a ti da mu saljes kintu po zavrsenim i primljenim fazama. ja sam ti dole u vukojebini i slab sam ti sa linkovima i ostalim internet cudima. sve to sto ti treba mozes da nadjes u Okovu ili Kipsu (to su ti dve velike firme gde mozes da nadjes sve to sta ti treba i primaju kartice100%, doduse beogradske kartice). koliko mi se cini okov ima i u novome, a za kips nisam siguran. sve to (i jos dosta velikih radnji) imas na raskrsnici magistrale kada prodjes aerodrom iz tvog smera. velika raskrsnica sa kruznim tokom, levo kotor, desno lustica a pravo budva. te firme imaju i svoj prevoz ali ne znam koje su cene i uslovi. novi ti je prilicno skrajnut sto se tice tih ogromnih radnji gde zaista imas sasvim zadovoljavajuci izbor svega.
uslov svih uslova ti je da nadjes dole coveka od poverenja koji ce to da ti vodi i stedi, kontrolise i pristedi, i svede odlaske u nabavku na sto manje i ustedi ti pare na transport. ako ti iz usa posaljes odmah celu dogovorenu sumu racunaj da ce ta suma ici bar 50% navise, a kvalitet nanize.
moras da si dole ili da imas nekoga od veeeelikog poverenja i veeeelikih sposobnosti dole i da placas kada si zadovoljna uradjenim fazama.
puno srece i zivaca ti zelim.
Mogao si kraće:

Ne može to.





... Shiit has hit the fan...

Link to comment

sto jes- jes.  ne moze.   :)    nikako.

 

al, ja 'teo da odjasnim :)

 

da je odgovorim i da joj objasnim  :)

 

 

edit:

a imam ja to po ovim selima oko mene. pojavi se s vremena na vreme tako neko 'od preko' sa istom idejom kao mustang. evo pare, evo sve, a da nas ceka kluc u ruke, dogodine kada se pojavimo. uvek se zavrsi sa cikom, vriskom, suzama... ranije bilo i sa levorima ali je taj sloj rusa nestao iz mojih krajeva. da li je dole oko budve ili je otisao iz mne za stalno ne znam.

al' NE MOZE.

Edited by foto
Link to comment

volim i okov i kips radnje 

 

pa da okov ima sajt!!! super super

 

mislila sam kupim sve, oni istovare i keva sve nadgleda. ove godine je ladno narucila prozore pred leto i samo rekla treba mi 2500 evra za tvoje prozore jer primaju samo kesh. kad srcani udar nisam dobila. muz otputovao na 3 meseca, ja putujem, ko da serem pare. ovako sam bar psihicki spremna ... 

 

nista, ovo je sredjeno. samo da odlucim sta da uzmem 

 

 

blagodarim

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...