Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

4 minutes ago, bradilko said:

kazu otvaranje od 15. jula

 

Kažu. To slušam od juna. Mada bi bilo logično, jako dobro znaju da Srbi dolaze na CG primorje negde od 15-tog jula, pa do 15-tog avgusta, to je sezona, ostalo su Rusi i oni što imaju kuće dole. Kako će samo da pohrle dole oni što se kunu da više nogom neće kročiti u CG, nego će u Grčku, naravno ukoliko zaista otvore.

Link to comment
1 hour ago, placenik said:

 

Hoce li biti otvaranja pre izbora? Prodje visokogorska sezona...

 

A, mi nismo visokogorci, najviši vrh nam je 1894 m, najviši vrh Jadrana doduše.

Link to comment

Mislim da više ne postoje ni teoretske šanse da se pre septembra-okrobra otvore granice. To da se otvara za 5 dana slusam mesecima, a u stvarnosti se zatvara sve više i više.

Link to comment

jeste lepo za mene lokalca ali kad znas da ce mnogi bankrotirati i osiromasiti nije bas kao u oktobru. 

postoji zakonitost- leto je, turisti nagrnu, bezanija u sto praznija mesta. to je vec igra, interesantna.

Link to comment
22 minutes ago, James Marshall said:

Eh, na ovoj plaži sam proveo detinjstvo, bar nekoliko godina po par mjeseci smo dolazili kod rodbine.

 

i ja....tinejdz dane...’90-‘94...redovno doduse plivala sa drugaricom do igalo plaze (la bamba sada...plaza na kojoj sam odrasla) i nazad do tople. 

 

posle toga se islo na hotel plazu

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...