Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Ma zezam se, nista mi ne pricaj: kakve staze, bogaze i kozje staze, pronalazim i izmisljam samo da izbegnem magistralu u bilo kom delu...

Mada, poslednjih par dana popusta, primetno... 

Link to comment

Retko zadnjih par nedelja, obaska sto poceli roditeljski, pripreme za ekskurzije :isuse:, razvoz razne familije do mesta ukrcaja :D, sve u svemu uobicajena sema: ustaj pre 5, obavi sta imas, posle najdalje 9 bezi u kucu i pritaji se do oko 18 - 19.00.

Ono, gvirnuo sam par puta ovih dana sa vode na one tvoje plaze :tongue:, ali u prolazu...

 

Jos par dana pa da vam zbirno vidim ledja :tongue:, nema plaze bez septembarske plaze, bicikla, knjige i cekanja da sunce zadje.

Moze, akobogda i oktobar...

Edited by namenski
Link to comment

Skola ce da nam dodje glave :D 

Ceka me u drugoj polovini septembra neka belosvetska jurnjava, ne ide mi se, osecam da ce ovde da bude bas onako kako treba samo da bi mene zeznulo, ne brini...:lolol:

 

U drugim vestima sto bi rekla Buba: Mrca se duplirao.

I izbezobrazio :sleep:

 

20190827-100616.jpg

Link to comment




 
U drugim vestima sto bi rekla Buba: Mrca se duplirao.
I izbezobrazio [emoji99]
chekaj bre jesi ti te kerice uopshte razdelio ili u zaru borbe svi ostadoshe??? [emoji38]ol:




sent from bubamoto

Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

chekaj bre jesi ti te kerice uopshte razdelio ili u zaru borbe svi ostadoshe??? emoji38.pngol:

Sto ti je bre, davno smo ih udomili, a prestupnica je pod strogim nadzorom. :mad:

A Mrca je prinova, o onomad, stavljao sam i par fotografija, vozio se i stanem zarad potrebe, jel', a i da malo protegnem noge, kad nesto cvili.

Pogledam, saka jada, u saku da stane i jebiga...

Bio mnogo smesan, hodao kao one igracke na navijanje, cak smo se pobojali da li mu je sve OK sa nogama, trapav do zla boga, zacudo cist, ali mrsav.

Sada se, kao sto rekoh duplirao, postaje sve bezobrazniji, oslobodio se, po malo i izvestio, dobije po nekad batine od ove matore ako joj zaviri u obrok, mota se oko nogu, proucava zmije, blavore, zabe i ostalu faunu, pravi stetu po cvecu, ali taj deo vec nije u zoni moje odgovornosti...:sleep:

Link to comment



Sto ti je bre, davno smo ih udomili, a prestupnica je pod strogim nadzorom. :mad:
...
a videsmo mi tvoj strog nadzor :D

malo je shto ti se mnoze na tvoje ochi, sad i poulici skupljash!

ako :D



sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...