Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Kakva je voda? Može li da se kupa. Trebalo bi u nedelju da siđem na nekoliko dana.

 

24 stepena, ista kao napolju. Savršeno.

 

Hvala. Prava stvar. Nadam se da šta ima još da radi u Novom i kada padne mrak.

 

Nema ništa, ovde se ljudi zatvore u kuće krajem septembra. Nema muzike, konačno čovek može da čuje more.

Link to comment

24 stepena, ista kao napolju. Savršeno.

 

Nema ništa, ovde se ljudi zatvore u kuće krajem septembra. Nema muzike, konačno čovek može da čuje more.

 

Ja bila početkom septembra, bilo mi ekstra, taman opao broj turista pa nalaziš mesto na plaži bez problema. Sad je kapiram još perfektnije.

Link to comment
  • 6 months later...

Hvala Bradilko. Rutinski sam oterao u kurac one sto su trazili 15 - 20 evra, a na kraju me je izaslo oko 7 jer se taksista pravio da nema da mi vrati kusur od 10 pa mi je uvalio kilo sitnine 

Link to comment
  • 4 weeks later...

7 - 10 evra, sa taksistima ostro, mada ih vecina ima na autu ispisane cene za do glavnijih mesta pa i do Budve.

Ako si mlad u srcu, palac ili zamolba nekog da te poveze radi posao, ljudi zacudo izlaze u susret vise nego sto bi se ocekivalo u i oko metropola cgturizma.

Konacno, na samom ukljucenju na magistralu imas autobusko stajaliste, relativno ceste i pristojne autobuse, cijena do 2 evra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...