Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Kako najlakše i najbrže da stignem od Bara do Luštica konkretno - Žanjica?

Imas auto? To je podaleko, ali klasicno magistralom do pred Tivat pa tamo levo ... evo MayDay odgovorila. Ja sam isao jednom nekim uskim putem, sunce bije direktno u oci, put nazires, srecom nema saobracaja ... bar tada.

Link to comment

Planirao sam vozom BG-Bar (znam da je dugo, al trudim se da to shvatim više kao avanturu a i volim vozom da se vozim + jeftinije je dosta) pa da se nekako dovučem na Žanjice gde me čekaju, stoga, kola otpadaju, barem moja. Taksi je od Tivta 15, 20e ako se ne varam, al opet, treba do tamo otići.

 

Kažu da ima i varijanta od Herceg Novog do Žanjica brodićem? Znam te puteve i pored Krašića i kroz Radoviće, oba sam prošao bajsom, ovaj kroz Radoviće uzbrdo, tad kad nisam umro, neću nikad... 

Link to comment

Ako voz nije neophodan, svaki put za Boku odavde je bolji preko severa CG Pljevlja/Zabljak/Niksic/Risan tj. Morinj pa Novi. Onda brodic.

Imas od Bara da se navozas. Ili voz do PG, pa bus do TV pa taksi.

Link to comment

Znas kako, ja ne znam kakva je tacno situacija u Baru i sa redom voznje i polascima.

 

Ti redovni medjugradski do TV sigurno postoje i rekla bih da su dovoljno cesti. U tom slucaju ti ne stizes do TV nego do Zupe. To je pre TV i to ti i odgovara vise nego TV. Red taxi mozes da zoves preko vajbera na ovaj broj: +38267019729. One 19xxx brojeve ne mozes da zoves sa srbijanskog broja.

Link to comment

ima bus blue line iz bg za hn, u 7-8uvece krece i stize u 7-8 ujutru. pa uzmi brodic na la bamba plazi i to je to. mislim da svaki dan idu. fin autobus.

Edited by mustang
Link to comment

Tnx veri mač.

Najbolje sto neko rece sidji sa voza u Podgorici. Tu imas linijske taxije do Tivta svaki cas, a cena ista ili 1e visa nego autobus. Pa stignes do Tivta otprilke kad i voz do Bara.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...