Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

 

 

Pri tom uopšte nije više simbolična stavka, 90 centi je dnevno

ako se dobro secam poslednji put (i bukvalno poslednji) kad sam tamo bio namore taksa je bila 2 DM  :isuse: hvala lepo

Link to comment

Onomad su uveli naplatu/rampu i u Grebajama, ulaz u nacpark, rampa nova, sveze farbana, kucica sluzbenog lica jos nezavrsena, bilmez u majci sa odstampanim logom parka...

Prilazi na izlasku, kad se ulazilo nije ga bilo, trazi pare, na pitanje gde je bio kad se ulazilo, uvredjeno odgovara 'pa isao sam po vodu...'  :isuse:

Link to comment

ima i ona "putarina" od granice bih ka meljinam od 3€

uvek im platim sa 100€, ako ništa dobro dođe da se usitni lova

Braate odakle ti apoeni od 100€ ? Ti si baš tajkun!
Link to comment

ima i ona "putarina" od granice bih ka meljinam od 3€

uvek im platim sa 100€, ako ništa dobro dođe da se usitni lova

To je neka Hamoviceva investitorska investicija, bruka...

Link to comment

Onomad su uveli naplatu/rampu i u Grebajama, ulaz u nacpark, rampa nova, sveze farbana, kucica sluzbenog lica jos nezavrsena, bilmez u majci sa odstampanim logom parka...

Prilazi na izlasku, kad se ulazilo nije ga bilo, trazi pare, na pitanje gde je bio kad se ulazilo, uvredjeno odgovara 'pa isao sam po vodu...'  :isuse:

 

Pa dobro, meni je majstor naplatio evro na ulasku i evro kad smo odlazili (a ostali smo pet dana), poštenije nego na Durmitoru, gde ljude jure po šumi da naplate taksu, a ne nude ništa za uzvrat, doduše kao i na Prokletijama.

Link to comment

+1

Iz prve ruke, postaje savrseno za svaku vrstu izlezavanja, guzve se polako i primetno smanjuju, utisava se polako i sve pocinje da poprima onaj pomalo tuznjikav smek leta koje je na izmaku.

Temperatura mora savrsena, sunce se pripitomilo...

Samo da potraje.

Negde do prve polovine novembra, recimo  -_-

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...